Nechápem, čo to malo znamenať, no na toto treba naozaj talent...

Orangutan kšeftuje s ruským turistom (Thajsko)Autor: daturametel30 444 videní

No normálne to bola bitka o svadobnú kyticuAutor: godzilla10 821 videní

Orangutan čestný občan...Autor: equinox22 185 videní

Headshot skateboardom?Autor: marauder18 164 videní

Orangutan vie, čo je dobré!Autor: marauder26 458 videní

Orangutan sa postaral o malé tigríčaAutor: ichbinhelmut31 569 videní

Dnes si už sedel za počítačom DOSŤ!Autor: kalimero31 523 videní

Malinký orangutanAutor: jolaus29 410 videní

Ešteže nikoho neviezol (nebezpečné zvodidlá)Autor: vbx24 720 videní

Keby bol vedel, nebol by tam odbočilAutor: bosstonmarsden17 150 videní

Počkaj, ešte ťa opáčim!Autor: shitmaster32 109 videní

Na tej lyžici by sa dalo variť (Alžírsko)Autor: kedzbe18 386 videní

Malo to byť nádherné narodeninovéAutor: uhorkac19 319 videní
voidwalker pred 3 mesiacmi a 1 t
Taká klasika, niekto sa chce zaradiť do hlavného pruhu ale aby pridal plyn to nie, úplne najhoršie čo som zažil je v Čechách na dialnici.
marek002 pred 3 mesiacmi a 1 t
Podľa mňa ho rozptyľovali tie šípky
tibetan pred 3 mesiacmi a 1 t
Orangutan by jazdil lepšie
foka pred 3 mesiacmi a 1 t
mozno mu prislo zle 🤷 ♂ 🤷 ♂ a mozno az potom ked videl co urobil 🤣