Pekne s ním vybabral. Ale kto si pýta, ten dostane, čo si zaslúži. Za podraz dostal do trička škorpióna.

Pribrzdil kamión Mercedesom a dostal čo siAutor: dokumenty2 704 videní

Týpek dostal, čo si zaslúžilAutor: mirko6662137 745 videní

Agresívny starší muž v klobúku dostal to,Autor: tchoroid9 659 videní

Opitý agresívny muž dostal to, čo siAutor: tchoroid18 340 videní

PreteKÁR obiehal do zákruty, dostal presne to,Autor: godzilla6 953 videní

Mameluk provokoval býka, dostal, čo siAutor: uhorkac8 751 videní

Mačka vs. škorpiónAutor: suky14 527 videní

Muž-ŠkorpiónAutor: sartre17 009 videní

Najlepší kamaráti 3Autor: duri0810 763 videní

Mladík dostane to čo si zaslúžilAutor: petro18841 172 videní

Ožratý mladík dostal na festivale to, čo siAutor: luda35 069 videní

Jožo Procko dostal v rodnom Lučenci čo siAutor: emilio78343 040 videní

Kamaráti nadovšetkoAutor: 12error3 604 videní
monstergangster pred 7 rokmi
kamosovi sme spravili podobny zartik s jezkom a skoncil 5 tyzdnov na infekcnom oddeleni v Skalici jezko mal besnotu a potom sme tam skoncili vsetci co sa ho dotkli, ale sestricky boli fajn.😅
oblinaa pred 7 rokmi
preklad poprosim, ďakujem
lobston pred 7 rokmi
škorpión si to nezaslúžil podľa mňa :/
ronik91 pred 7 rokmi
Chcel by som vedieť aké sú následky po "uštipnutí" od škorpióna.
fajnchalanisko pred 7 rokmi
Keď si tak predstavím, že po tejto smutnej krajine plnej debility sa kedysi preháňali cangaceiros, ktorí síce tiež neboli kladnými hrdinami, ale aspoň mal svoju úroveň. Zatiaľ čo dnes je to len o neúcte k životu a k ľuďom. Smutná krajina tá Brazília...
werwolfisback pred 7 rokmi
nechcel by som žiť v takej prdeli kde okrem cigošov žijú ešte aj škorpióni :D
jony7 pred 7 rokmi
škorpióna si nezaslúžili, mali by mu to zasa dáko vrátiť :D
richmond93 pred 7 rokmi
jak psa odbil :D daj pokoj
fokken pred 7 rokmi
ještě že jsem to viděl, nevím jak bych mohl jinak dále fungovat