Súboj dvoch tímov, na jednej strane obryne a na druhej nabúchaní trpaslíci. Niekoľko disciplín, v ktorých každý tím ukazuje svoje silné a slabé stránky. Podľa výsledkov je zrejmé, že nižší ľudia nie sú o nič horší, ba priam naopak, zvíťazili.

Súboj trpaslíkovAutor: kirkis2 677 videní

No, ktorý je silnejší...Autor: nacnartin33 583 videní

Porsche vs. ToyotaAutor: lusir24 655 videní

Brutálne nabúchaníAutor: jolaus95 264 videní

Trpaslíči futbalový tímAutor: mondragora17 634 videní

Dvaja trpaslíci (uhol a perspektíva)Autor: asdfh2 456 videní

Kto z koho - súboj športiakovAutor: stewe6923 241 videní

Súboj Audi S4 & Audi A5 sportbackAutor: dominic7 873 videní

A kto ho teraz odblokuje? (Dubaj)Autor: buntajtatar30 959 videní

O SnehulienkeAutor: bigbosss10 924 videní

Opitý trpaslíciAutor: almano12 741 videní

Sršeň vs. myš, kto zvíťazí?Autor: tchoroid27 315 videní

Bobry v akciiAutor: fuchsoss4 494 videní
debnarjan pred 5 mesiacmi
sorry, ženy nikdy nebudú lepšie v silových disciplínach... jednoducho testosteron... Ale bolo to zaujímavé, všade som tipol, že to zvíťazia muži, len pri tom akože súboji som myslel, že to budú ženy, kvôli vyššej telesnej hmotnosti.
daniel2000 pred 5 mesiacmi
keď som videl ako drepoval, došlo mi že to nie sú trpaslíci ale hydraulické zdviháky.
jimmybela pred 5 mesiacmi
Tí chalani začali cvičiť v puberte preto nevyrástli.
enfirklaven pred 5 mesiacmi
...and then they fucked
pisiak pred 5 mesiacmi
tieto úvody vždy preskakujem
na5ty pred 5 mesiacmi
Link na pokračovanie kde?
ujovecernicek pred 5 mesiacmi
baby si proste chceli zatr.kať, tak to sabotovali.
imotheph pred 5 mesiacmi
pravdepodobne preto lebo maju kratsie kosti tym padom svaly musia vytvarat mensi moment.