Hned zo zaciatku bolo jasne kto má silnejsi motor :) quattro je quattro ;)

Audi A5 sportback 2011 FSiAutor: dominic3 341 videní

Doma nielen na snehu. quattro.Autor: cargobull4 020 videní

Audi Land pohonu quattroAutor: cargobull4 019 videní

Audi s4 awd driftAutor: evolution959 590 videní

Audi S4 krásny zvukAutor: peto99 799 videní

750-koňové Audiny v AkciiAutor: fastmm44 790 videní

Quattro vs xDriveAutor: qwertzuiop12352 845 videní

Audi S7 SportbackAutor: autasunaszivot4 023 videní

Audi,s4 ,775 hpAutor: evolution9511 400 videní

Súboj na diaľniciAutor: tigrica4 680 videní

Quattro systémAutor: manschaft44 162 videní

Audi A5 a SwarovskiAutor: rockstar6930 034 videní

Audi QuattroAutor: marlborka2031 638 videní
27paso27 pred 11 rokmi
na dialnici je quattro skor minusom ako plusom ;)
jezissom pred 11 rokmi
to je tým quatrom?