Najprv mu povedal, že je Satanov syn a že nevie, do koho skáče! Afroameričan ho však vypol rýchlejšie, ako starý Windows!

Neser koho nepoznaš v podchodeAutor: patkooooo94 048 videní

Neser motorkára, ktorého nepoznáš!Autor: minnietut187 068 videní

Začal si do menšieho, no rýchlo to oľutovalAutor: vadala59 872 videní

Skočil do nesprávnehoAutor: johnatan245 561 videní

Skočil do nesprávneho zamestnanca rýchlehoAutor: urfik18 965 videní

Na festivale dostal to, o čo si koledoval (NESERAutor: uhorkac51 284 videní

Agresor to skúsil, no nevyšlo (NESER KOHOAutor: tomek11 446 videní

Neser zurvalca, ktorého nepoznáš!Autor: dukeles25 763 videní

Nepľuj na niekoho, koho nepoznášAutor: rossu44 744 videní

Opitý agresor skočil do trénovaného chlapcaAutor: vycapnik24 525 videní

Neser starého pána, ktorého nepoznáš (Rusko)Autor: vydriduch304 959 videní

No poď, ja ti ukážem! (NESER KOHO NEPOZNÁŠ)Autor: loktibrada12 686 videní

Vypli ho, niktoša (Rusko)Autor: tommygun45 168 videní
vocas pred 6 mesiacmi a 2 t
skoda, cakal som ze satan bude stat pri nom
zilinec pred 6 mesiacmi a 2 t
Nedáš, dostaneš.
jirkavs pred 6 mesiacmi a 2 t
Líbí se mi ten název Afroameričan, A přitom je to normální černoch.
febatjica pred 6 mesiacmi a 2 t
syn satana zabudol, ze je v ludskom tele :D
scorpio99 pred 6 mesiacmi a 2 t
Čo je to mladý Fico tento tu keď o sebe tvrdí že je to Satanov syn?
porfyrio pred 6 mesiacmi a 2 t
Najhoršie je, ak by týpek dostal krvácanie do mozgu (keď si j3bne hlavu o betón ) a zomrie, viem, že si za to technicky môže sám, ale ja čo som ho vypol by som mal výčitky do konca života
monomachos pred 6 mesiacmi a 2 t
Miro ho mal lepšie vychovať
seatatecatsi pred 6 mesiacmi a 2 t
Vždy ma zaujimalo,ako nekonfliktného človeka,ako by som sa musel dostať do takejto situácie,za druhé,či by som to stihol skor,ako ten agresor a za tretie,či by som ho aj vypol rovnako kvalitne
porfyrio pred 6 mesiacmi a 2 t
Odíď Satan, Choď do pekla Satan