Mladí haranti skočili pred barom do nesprávneho. Starší pán za mladých čias totižto aktívne boxoval. Hudba: Traci Lords - Control (Juno Reactor Instrumental)

Neser koho nepoznáš (ruský boxer)Autor: paruman332 022 videní

Neser koho nepoznaš v podchodeAutor: patkooooo94 045 videní

Instantná KARMA jedného starého zlostnéhoAutor: uhorkac37 279 videní

Neser starého pána, ktorého nepoznáš!Autor: vpiatoksapije20 729 videní

Neser koho nepoznáš 9Autor: kosicka306 079 videní

Kompilaris #4 - Neser koho nepoznáš!Autor: kompilaris167 187 videní

Neser zamestnanca reštaurácie, ktoréhoAutor: godzilla17 705 videní

Neser zamestnanca, ktorého nepoznášAutor: tnt32148 070 videní

Neser staršieho pána v baretke, ktoréhoAutor: tristan336 438 videní

Neser koho nepoznáš - malý hajzlík (Rusko)Autor: turista174 596 videní

Neser policajta, ktorého nepoznáš! (Rusko)Autor: pelargonium43 872 videní

Neser šprta, ktorého nepoznášAutor: rasto21011124 254 videní

Arogantný influencer v čiernom vyzval do ringuAutor: shitmaster15 551 videní
tuzer3333 pred 1 rokom a 10 m
jak když pustíš stěrače.. oú
richmond93 pred 5 rokmi a 1 m
1:14, chlapík ako si pozbieral myšlienky zo zeme :D
tyrkys pred 6 rokmi a 1 m
Krpáč, sušeň a ešte aj starý, najskôr len zišiel z obrubníka, akože ich che bezmocne a pozorne vypočuť. Ale už tým, že si založil ruky by mi to bolo podozrivé, psychologicky je to gesto odmietania... Uvoľnil ich, dostal sa do ich úletovej zóny a potom už len iééb, iééb. A bolo vyriešené. Predpokladám, že toto neurobil len tak z dlhej chvíle. Krpáč, sušeň a ešte aj starý... Horovte si čo chcete o brutálnej sile big dvojmetrových gerojov. Po tomto začínam už zase veriť v legentu Ip Mana :D
velvetko pred 6 rokmi a 2 m
Ale ich vypol
roscoe18 pred 6 rokmi a 12 m
no neviem o com sa bavili ale myslim ze dedko zautocil zbytocne a ten druhy mohol lahko zomriet kedze padal hlavou na obrubnik .. vela ludi si toto neuvedomuje a neslo o obranu ale utok ...
nadoraz pred 7 rokmi a 5 m
strašne dobre sa pozerá na to videjko...
umpiklumpik pred 8 rokmi a 7 m
Tie zvuky, no nemozem :-D
danonimo pred 9 rokmi a 3 m
cenký,ale šlachovitý :D
tazkopovedat pred 9 rokmi a 4 m
Ako krásne sa uhol ked mal dostať ranu,a jednou ranou všetko vyriešiť.....Krása
makro pred 9 rokmi a 10 m
Neviem koli comu to bolo, ale aspon ich nedokoncoval na zemi ako poniektore chore hlavy.
riesenie pred 10 rokmi
z takýchto hnusných feťákov sa mi otvára nožík vo vrecku
22brano pred 10 rokmi a 3 m
fatalityyy :d
fofelko pred 10 rokmi a 3 m
Aj takto môže vyzerať výchova
renka pred 10 rokmi a 4 m
ja sa nabíjal celý čas :D :D
tinuso pred 10 rokmi a 4 m
ale ich povypinal jak istice a uz drichmu :D :D
palyop pred 10 rokmi a 6 m
veď to je Vladko Putin:D
popo3 pred 10 rokmi a 9 m
Toto bolo rýchlejšie ako som čakal.. :D :D :D
roscoe18 pred 10 rokmi a 11 m
pozrite kam prvy pada. tesne k obruvniku . dedko by siel sediet keby mlady zomrie... tak malo treba na pokazenie si zivota
supo88 pred 11 rokmi
takychto degesov ako su tii mlady neznasam vzdy sa pustia do slabsieho ale teraz natrafili na silneho starceka heh
rutina pred 11 rokmi
ja čo som mal vyskočenú sánku by som takú ranu schytať nechcel :D :D