Mladík chcel ukázať, že salto vzad dokáže urobiť v rôznej obuvi. Keď však prišlo na vysoké opätky, zradili ho a on skončil so zlomeným členkom. Po rekonvalescencii sa však k svojmu koníčku vrátil.

Salto vzad á la "pštros" (Rusko)Autor: conan39 931 videní

Neboj sa, naučíme ťa to salto vzad!Autor: uhorkac17 876 videní

Pomôžeme ti spraviť salto vzad! (Z cyklu nudaAutor: hosentroger24 353 videní

Som v pohode, v pohode som! (salto vzad zoAutor: tommygun15 430 videní

Štvorité salto vzadAutor: lokes46 145 videní

Chcel ušetriť, z Číny kúpil karbónovýAutor: tristan326 194 videní

Naučil sa salto vzad za menej ako 6 hodínAutor: peros42 440 videní

Pozri na mňa, viem spraviť salto vzad!Autor: loktibrada12 137 videní

Opäť nepodarené salto vzadAutor: matew98106 251 videní

Malo to byť salto vzad (mozgový atlét dňa)Autor: mieschocker46 342 videní

Salto vzad na promóciiAutor: bombarderis44 605 videní

Jeho prvé salto vzadAutor: vycapnik59 149 videní

Vypol ho saltom vzadAutor: lolomojo40 235 videní
foka pred 6 mesiacmi a 2 t
kkcinky
devilmaycry pred 6 mesiacmi a 3 t
boha to su mi len zivotne ciele toto...a na slovensku mozme byt radi ze mozme ist do roboty aby sme mali kde byvat a co zrat
wahiro pred 6 mesiacmi a 3 t
je šikovný, veľký bojovník..ale je hlupák
mork4 pred 6 mesiacmi a 3 t
spravil by to aj v 2023 keby tam nemal polozene tie korcule ako drbo..
michelangelo55 pred 6 mesiacmi a 3 t
kto čakal na konci že zasa zlomi členok?
druid88 pred 6 mesiacmi a 3 t
Nič ja som čakal že sa mu to ani po roku nepodarí :D chalan premárnil príležitost na zajímavé video 😀
chlorovodik pred 6 mesiacmi a 3 t
Chcel by som vidiet reakciu môjho svokra ak by zena mu zavolala : Starky, pridite postrazit deti , manzel si zlomil clenok ked chodil v topankach na vysokych podpatkoch.
gramatocleric pred 6 mesiacmi a 3 t
Neuveriteľný životný úspech. Rozhodne sa to vyplatilo.
bocian pred 6 mesiacmi a 3 t
Zradili ho korčule :-)
urguhart pred 6 mesiacmi a 3 t
Kámo, dávnejšie som si podvrtol členok pri squashi, od vtedy si na to dávam setsakramentský pozor, nosím pri hre vždy návlek pre spevnenie členku, lebo si tak nejak uvedomujem, že stačí blbé doskočenie a pol roka som na marodke - bez peňazí, s tým prichádza množstvo komplikácií a ďalších výdavkov na liečbu... a potom sa musím dívať ako nejaký zrejme nezamestnaný, nezodpovedný retard takto idiotsky riskuje kvôli lajčíkom na TikToku...