O tom, potom! Aj mňa by to bavilo takto po sebe hádzať ohňostroj, vyzerá to nádherne, ale čo to urobí s lakom, keď to padne naň...

Naučte sa parkovaťAutor: marlborka2034 311 videní

Nikdy neparkujte bezohľadne autoAutor: marosqo22 515 videní

Dvaja agresívny idioti na cesteAutor: d12boyzd1227 865 videní

Medzičasom na ceste niekde v BrazíliiAutor: suky16 097 videní

Stojí kvôli tebe celá premávka, nauč saAutor: tchoroid7 601 videní

A že ženy nevedia parkovať!?Autor: kedzbe71 145 videní

Bombový deň v BrazíliiAutor: deny15 473 videní

Zábavná pyrotechnika vs. autoAutor: nikilauda36 839 videní

Taliansky nervákAutor: katka25 443 videní

Zlodej koněAutor: eennee736 videní

Tu sa nesmie parkovať!Autor: garniza45 442 videní

Takto sa má parkovať!Autor: benyxxxx36 079 videní

Policajt sa učí parkovať...Autor: pagynr2 653 videní
ujovecernicek pred 8 mesiacmi a 1 t
ono ani u nás to nie je moc o rozume. Parkovné miesta pod stromami , kde ti kvapká smola na auto. Tak isto si nasadiť stromy tesne pred okná, keď je tma, ale aspoň vlhko. Ja som za zeleň, narodil som sa v hore, ale sprostota mestských architektov ma udivuje. Čistiť lak na aute za desiatky tisíc, to proste chceš.
forward pred 8 mesiacmi a 1 t
Harry Potter a bomby v Riu. :D :D