Niektorý ľudia by nemali vlastniť vodičské preukazy.

Cestný pirát 3Autor: ic44 180 videní

Cestny pirat dostal nakladackuAutor: hornet3339 582 videní

Cestný pirát 2Autor: smerky43 737 videní

Cestný pirát z Poľska takmer zabil ženuAutor: naceste24 871 videní

Základné pravidlá cestných pirátovAutor: torquenstein36 192 videní

Cestný pirát z TrebišovaAutor: mig574 256 videní

Tak toto bolo o chlp!Autor: lajkit26 965 videní

Cestný pirát v ČecháchAutor: benyxxxxx26 464 videní

Keď stretneš na ceste najhoršieho šoféra vAutor: katka13 369 videní

Cestný pirát si to hasí na červenúAutor: stiffler3 225 videní

Cestný pirát v Maďarsku stratil kontrolu nadAutor: tchoroid8 718 videní

Ruské cesty aj na SlovenskuAutor: holyvud45 097 videní

Ako vybabrať s cestným pirátom?Autor: conan91 083 videní
34flash pred 8 rokmi
chlapi idu z krčmy domov :D
divas pred 10 rokmi a 6 m
Možno len natáčajú nejaký akčný film
jarozmi pred 12 rokmi a 4 m
určite to neboli holanďania... to skôr čečenci sa nevedia zmestiť do kože za volantom... to je tá multikulti... už sú aj tu
cibi543 pred 13 rokmi a 9 m
byt v tom mercedesi tak zahamem ..
pseudonka pred 14 rokmi
no čo pozdravil jeden druhého :D:D
rado407sw pred 14 rokmi
niektorí ľudia by vôbec nemali byť ...
kasky13 pred 14 rokmi
mafienske vybavovanie učtov :D
killergeorge pred 14 rokmi
potom sa mozme cudovat ze tolko ludi zomrie na cestach...
jawa250 pred 14 rokmi
to su ch.ji ci im to stalo za to
mathias89 pred 14 rokmi
nova cast Kobry11, tentoraz v holandsku.. v kinach od 01.07.2012 !! :D
gordon pred 14 rokmi
prve a tretie auto má zapnuté výstražne svetlá , umiestnenie a širokouhlý záber kamery = žiadna mafia ani nič podobne , iba amatérsky filmári čo nemajú prachy na odstavenie cesty .... ;) :D
iphone pred 14 rokmi
Nech sa v pohode zabiju.Nemam nic proti tomu.Ale taky ludia by nemali soferovat.Ohrozuju ludi a potom nato doplacaju aj nevinny.
michaello pred 14 rokmi
ten mercedes uz stara rakovina....ale neskoda toho pasatika??? sakraaaa... :( a co sa tyka vodicov, nech sa aj zabiju ked su blby, len nech nezabiju niekoho nevinneho...
explorer pred 14 rokmi
dvaja agresivnI idioti, ked uz.
nezmo32 pred 14 rokmi
Jak malé deti :D
benkovsky pred 14 rokmi
pripomína mi to Kobru 11 Bomby na kilometri 92
http://www.mojevideo.sk/video/768a/kobra_11_typicka_havaria_1_seria.html
valdo86 pred 14 rokmi
zaujimave,
edildo92 pred 14 rokmi
Keby tam bol Micheal Knight so svojim K.I.T.T.-om ,tak by ich jednoducho preskocil
wampirus pred 14 rokmi
debilita
osa pred 14 rokmi
čakal som kedy začnú po sebe strielať .. :D