Pes popri odpočívaní a počúvaní Mozarta zasieval tiež nejaké tie árie. Ktovie, čo na to ich susedia.

Kulikitaka PESAAutor: buchnad158 433 videní

PESA zapol forsáž!Autor: matouc18 933 videní

DVA GAY PESAAutor: mymo17 186 videní

Kde je ten môj zlatý psíček?Autor: dynamitero46 671 videní

Nie každý pes je najlepší priateľ človekaAutor: luda28 275 videní

Museli ho vziať do autoumývačkyAutor: kosicka3 167 videní

Ale ich poriadne upratalAutor: lajkit2 845 videní

Nie je PESA ako PESAAutor: risebe25 279 videní

Aký milý MAXIPESAutor: esterina17 713 videní

Keď pes stratí rečAutor: mymo22 270 videní

Bonnie je kráľovná drámyAutor: melampyrum17 031 videní

Pes, najlepší psychológ psaAutor: lajkit17 447 videní

Čo dokáže jedna kráľovnáAutor: lusir5 503 videní
chlorovodik pred 10 mesiacmi a 1 t
Ten pes to aj tak lepsie dabuje.
nosound99 pred 10 mesiacmi a 1 t
Lepsie nez susedina drbnuta dcera.
marek002 pred 10 mesiacmi a 1 t
Stále lepšie ako rep
ayettista pred 10 mesiacmi a 1 t
Tiež by som potreboval zasiať, ale árie nejem, radšej reďkovky napríklad.
danpaulok pred 10 mesiacmi a 1 t
lebo ta pani v tej pesnicka zavyja :D
matouc pred 10 mesiacmi a 1 t
Susedia ho milujú 😂
omegane pred 10 mesiacmi a 1 t
ani se mu nedivím, i mě to tahá za vejce