Vyzerá to byť milý a priateľský pes, no nahnevať by ho asi nikto nechcel.

8 mesačný BenjaminAutor: toffinko7 054 videní

Aký milý havkoAutor: moriak20 864 videní

To je ale aký milý psík!Autor: esterina17 267 videní

Aký krásny veľký plyšák!Autor: marlborka2017 882 videní

A tebe sa čo stalo, milý môj?Autor: kedzbe25 179 videní

Veľký pes, malý pelechAutor: lokes5 109 videní

Celkom milý psíkAutor: kappa62 953 videní

Nadržaný chlpáčAutor: katka34 508 videní

Bývam doma s čiernou zubatou beštiou!Autor: lajkit10 654 videní

Malému psovi dala na hlavu strašidelnú masku,Autor: luda5 661 videní

To nie je pes ale divá sviňa!Autor: pelargonium39 499 videní

Milý psík pripomína človekaAutor: uhorkac12 520 videní

Pre BOHA, to čo si porobil s tým gaučom?Autor: lilinka6921 208 videní
nietsnie pred 4 rokmi a 4 m
Tibetská doga (mastiff), či?
nenestastny pred 4 rokmi a 4 m
to keby si kúpim do bytovky tak na výťahu po jednom
daanpaaul pred 4 rokmi a 4 m
to su zlaticka krasne nemotorne a takmer vobec sa nehnevaju, to je povaha podobna ako bernardin, uplny pohodak k ludom - vlk by mal ale problem - byvala suseda mala dvoch a moji drobci sa s nimi hrali
porfyrio pred 4 rokmi a 4 m
V cigánskej osade by mali týždeň hody
mrpric3 pred 4 rokmi a 4 m
kks ten pudel je aky velky pri tych skriatkoch :D
slice pred 4 rokmi a 4 m
pes je normalny, ti ludia su nizki :D
ludvo33 pred 4 rokmi a 4 m
Čínsky mutant vyšľachtený