Asi som si mal zavrieť okno do psej matere!

zobraziť viac ↓
buchnad 9 142 videní

Muž na svojom terénnom aute chcel prejsť cez hlboké bahno, nechal si však otvorené okno. Ani nepomyslel na to, že keď šliapne na plyn, môže dostať poriadnu spŕšku blata.

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 10.8.2025 18:28
  • Páči sa: 91% (23 hlasov)
  • Obľúbené: 1
  • Komentárov: 5
  • Dľžka: 0:10
  • Kategória: zábavné
  • Tagy: bahnenie, 4x4, offroad, blato, zablatil, od blata, od bahna, fail
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (5)
zobraziť viac ↓
  • raek1 pred 10 mesiacmi a 1 t
    stalo sa aj mne :)

  • bobakznosa pred 10 mesiacmi a 2 t
    ked das sopliakovy do ruk auto

  • poli pred 10 mesiacmi a 2 t
    ten výraz v tvári 00:04 😁