No nazdar, takže Máša sa už vydáva, uvidíme či dieťa nebude od medveďa.

Maša a medveď - Do jari nebudiť!Autor: richidz375 412 videní

Máša a medveď - Lyžiarska stopaAutor: natty23178 656 videní

Máša a MedveďAutor: harwas77 836 videní

Maša a medveď - Maša a KašaAutor: 11palino11352 711 videní

Masa i medved - piesenAutor: lanuriam99 019 videní

38.Masa a medved 3D Dnes je vsechno naopak.Autor: 101067 321 videní

39. Masa a medved - Pohadka na dobrou noc.Autor: 101041 843 videní

36.Masa a medved - Dvaja na jednehoAutor: 101046 467 videní

37.Masa a medved - Vyprava na cestu.Autor: 101054 036 videní

41. Masa a medved - Delo v shlyapeAutor: 101033 769 videní

Tradičná ruská svadbaAutor: angerfistt1 212 videní

Máša a Medveď hudba 3Autor: garias6 339 videní

Máša a Medveď hudba 1Autor: garias6 234 videní
spagatko pred 10 mesiacmi a 1 t
song?
brajenkotlar pred 10 mesiacmi a 2 t
To vysli zo stodoly? 😂 Inak dresscode na jednotku - mikiny, rifle, zenich bez kravaty/motylika 😠🤯
palls pred 10 mesiacmi a 2 t
plot twist: medveď je ženích, preto revala.
slovakdusou pred 10 mesiacmi a 2 t
co by nie
shemhamforash pred 10 mesiacmi a 2 t
muchosraľsko a ich prepité mozgy
lolofic pred 10 mesiacmi a 2 t
s chudoby sa vysmievať nie je správne !!! ale tak tiež nie je správne dávať nám túto chudobnú krajinu za vzor !!!
nightly pred 10 mesiacmi a 2 t
Ako čo ja viem, mne tie naše svadby a zvyky tiež prídu rovnaké, keď sa tak nad tým zamyslím. Bol na jednej cudzinec, vôbec to nepoznal a tiež mu to prišlo úplne divné, miestami až trápne. Takže čo je na tom, že tam je nejaký medveď ? Aspoň je sranda. A čo iné by malo byť na tom smiešne ? Že žijú v tej chajde bez záchoda ? Každý sa niekde narodil a nejako žije. Kým neobťažujú iných a sú s tým sami spokojní, tak úplne super a nech sú šťastní
quixik1 pred 10 mesiacmi a 2 t
je to smutne, ze toto je krajina do ktorej nas taha a obdivuje Fico a spol
ocinoblava pred 10 mesiacmi a 2 t
Nevesta biele šaty, no nieviem či je ešte fakt panna...
darcaorganov pred 10 mesiacmi a 2 t
každý si urobí svadbu podľa seba. Vyzerajú šťastný a to je to podstatné. Kedy sa už konečne prestane každý naháňať po čo najokázalejšej svadbe?
grecky pred 10 mesiacmi a 2 t
Nižšie tu píšu že sú šťastní, tak prečo do toho šťastia nikde od nás nechce ísť žiť a aj najväčší rusofili sklopia uši a idú robiť na ten "prehnití západ"?
pengulus3 pred 10 mesiacmi a 2 t
v tychto komentoch vidim ako su progresivci zaostali.
agnes pred 10 mesiacmi a 2 t
a bude zas o jedného ruského vojaka viac😅
espero2 pred 10 mesiacmi a 2 t
Vysmievať sa z chudoby nejdem. Im to stačí pre šťastie a je jedno či je to Rus alebo Holanďan.
johnyke pred 10 mesiacmi a 2 t
to je to moderné Rusko o ktorom hovorí Blaha, takto u nás bývajú spoluobčania v osadách...
ujovecernicek pred 10 mesiacmi a 2 t
v podstate toto asi budú tí normálnejší rusi. Skôr tie rozmaznané hovädá po mestách, ktoré stále živia v sebe imperiálnu víziu, skôr tie sú nebezpečnejšie. Ako pre svet, tak aj pre týchto jednoduchých ľudkov, ktorých po svadbe poženú na front. Len aby ich meštiacke Moskovské ego neutrpelo. Ono od kaviáru a plného stola, sa to dobre burcuje do boja.
keimin pred 10 mesiacmi a 2 t
a co im chyba ? nic , su stastni. aj u nas to takto coskoro bude kedze sa opat vdaka nasmu milovanemu premierovi vraciame pod vplyv ruska. uz aby to tu bolo, juchuuu
pedrovie pred 10 mesiacmi a 2 t
nevesta asi plače z tej trápnosti.
drgx pred 10 mesiacmi a 2 t
cakal som ze tam padne raketa