Projekt bude financovaný z rovnakých zdrojov ako dialnice a železnice a splácaný zo zisku

Fico Smer Hlaso SmerAutor: ficosmer3 280 videní

Fico o menách a peniazochAutor: klobucnik239 videní

My privatizovať nebudemeAutor: menonepodstatne6 103 videní

Progresívne Slovensko, Štefunko, Fico,Autor: juliusgulius2 649 videní

Ste pre, alebo proti jadrovej energetike?Autor: corvin7 790 videní

Fico z HandlovejAutor: klobucnik114 videní

SMER sa chváli svojimi úspechmiAutor: magnum101031 089 videní

Strana SMER zváža svojich voličovAutor: klobucnik170 videní

Vláda a jej dôveraAutor: klobucnik112 videní

Fico objasňuje tupé novinárske označenieAutor: internetomsvetom16 043 videní

Míting Smeru v Nitre, plnka!Autor: bananqtz1 254 videní

Fico na oslavách: Vyhrám voľby, aj keby „ichAutor: mtvtelevizion104 videní

Róbert Fico o budúcnosti nedelných diskusiíAutor: klobucnik399 videní
emk pred 10 mesiacmi a 3 t
15mld to nebude, termín spustenia do prevádzky sa niekoľko krát posunie a rozpočet výrazne prekročí. To je pri takýchto projektoch takmer isté. Horšie je, že splatnosť úverov sa nebude dať posúvať do nekonečna a vysoko pravdepodobne dôjde na splácanie skôr ako bude nový blok v prevádzke. Znie to pekne, bodaj by sa to podarilo, ale moderátorka sa dobre pýta. Máme na to?