Predstavte si, že vysolíte tisíce za poter a keď prídete skontrolovať stavbu, skoro vás trafí šľak. Na potere sa vyšantil pes.

Pekne ste to vybetónovali chlapci!Autor: vadala29 424 videní

Pes zanechal okrem stôp v čerstvom betóne ajAutor: luda7 771 videní

Mňa z tých túlavých čoklov šľak trafí!Autor: loktibrada6 594 videní

Ale teraz naozaj do psej matere!Autor: buchnad13 271 videní

Pekne to uhlaď, nech je to rovné!Autor: mymo30 296 videní

Táto firma poter vyrovnáva a hladí pomocouAutor: godzilla16 234 videní

Ja tie mačky dorazím lopatou!Autor: lezak6007 617 videní

Chlapi, trošku vám ten betón vyzdobím!Autor: farout13 816 videní

Rumunský Super MárioAutor: vincentvega31 640 videní

Veci, ktoré sme skoro všetci robili ako detiAutor: buchnad9 669 videní

Bezpečnosť na stavbe v ruskom BelgorodeAutor: biomarecek58 742 videní

Hale and Pace na stavbeAutor: chelios105 457 videní

Majster betónových poterov!Autor: pooldead30 969 videní
slovodobitky pred 10 mesiacmi a 3 t
tam bola labková patrola?
zrb17 pred 10 mesiacmi a 3 t
Utratit.
pisiak pred 10 mesiacmi a 3 t
to mohol byť kľudne nejaký pouličný pes...ale to musí byť nesmierna radosť :D
mototechna pred 10 mesiacmi a 3 t
ako prvé je chuj ten kto vie že je tam pes a nezabráni jeho vstupu a ako druhé by som tú pičovinu štekaciu vyhodil do luftu aj s búdú
megacik pred 10 mesiacmi a 3 t
U psej tlapky...každopádne môžu vyliať epoxidom, zbrúsiť a budú mať originálnu podlahu.
svkigi pred 10 mesiacmi a 3 t
Tak už len vyliať 1 cm toho poteru na to, zárubne s dvermi skráti na cirkulárke a má ušetrené už nemusí robiť znížené stropy 😀
pedrovie pred 10 mesiacmi a 3 t
psovi nič, pes tu, len na labách má trošku betónu. 🐶
furikar pred 10 mesiacmi a 3 t
asi by ma eblo 😡