Čo im spadlo do tej rúry a prečo ho tam spustili môžeme len hádať. Známe je len to, že video bolo natočené na stavbe v Rumunsku.

Super Mario zvučka trochu inakAutor: sargon26 885 videní

Super zlý Mário 2Autor: cocacola71 108 videní

Super Mario zabijákAutor: jalegenda4 587 videní

Super Mário a princezná v posteliAutor: roubbbi8 849 videní

Rumunský poslanecAutor: moriak24 601 videní

Ľudské baranidlo (nuda na stavbe)Autor: kosicka23 008 videní

Prestrelka na stavbeAutor: che91 891 videní

Papierový super MárioAutor: trakyyl3 001 videní

Ako prejsť Super Maria za 5 minútAutor: hank905 398 videní

Super Super MarioAutor: bane116 025 videní

Super Mario na husliachAutor: hank9039 994 videní

Super zlý MárioAutor: suky28 967 videní

Super Mario PartyAutor: shari3 145 videní
cikules pred 12 rokmi
tak tam by ma veru nik nedostal
perro77 pred 12 rokmi
isté je jedno - ten klaustrofobik byť nemôže :D
sako22 pred 12 rokmi
bol to stopro super mario....lebo mal cervene moterky :D..a ti dvaja boli Lujgy-ovia :D
frago pred 12 rokmi
prečo tam nedali tú zvučku, celé video som na to čakal :)
funkyj pred 12 rokmi
to bol bonusovy lvl :D
andyipf pred 12 rokmi
na toto by ma nikto neprehovoril
laju pred 12 rokmi
Asi kontaktní čočka ;) :D mě by tam nikdo nedostal takhle po hlavně ani za brambůrky ;)
cibajz pred 12 rokmi
ja by som dalej ako po plecia nepresiel :D
nestastnikos pred 12 rokmi
Zbadal som nazov a hned som si zacak piskat Super Mario melodiu
matthiasbaron pred 12 rokmi
šak napity dosiel do roboty a hen padol, tak ho tahali venek, logicke
pisiak pred 12 rokmi
boa keby sa tak ten štranek roztrhol...:D
rolandjx8p pred 12 rokmi
A ja celý čas ako ober-debil premýšľam, že prečo zrovna Super Mário... Pochopil som až keď mu trčali nohy stade...
glum pred 12 rokmi
hľadal mince v bonusovom leveli :D
masturbante pred 12 rokmi
0:52 ... riadny lofas mu tam vidno :)
fofelko pred 12 rokmi
turututuru tu-tu :D :D
noncez pred 12 rokmi
stavim sa ze tam jedol take tie blikajuce hubicky :D
herak pred 12 rokmi
waaaaa ty vole nei som extra klaustrofobik ale proste toto by som nezniesol
lordveider pred 12 rokmi
neeee toto neni mozne :D ja nemozem :D
simpson4you pred 12 rokmi
cely čas som čakal na zvučku :D
fogiz pred 12 rokmi
Asi si liečil klaustrofobiu.