Walker S2 je prvý humanoid schopný sám si vymeniť batériu – nahradiť vybitý akumulátor za nabitý vo výmennom boxe v priebehu približne 3 minút, bez potreby vypnutia. Dokáže sa rozhodnúť, či je výmena alebo dobitie vhodnejšie podľa priorít úloh. Vďaka duálnym batériám môže zároveň fungovať a nabíjať druhý akumulátor. Walker S2 predstavuje prielomový krok v humanoidnej robotike, najmä vďaka autonómnej výmene batérií bez výpadkov. Tento robot je projektovaný pre 24/7 prevádzku v priemyselnom prostredí, ponúkajúc stabilnú chôdzu, flexibilné úpravy podľa úloh a možnosť nasadenia pri výrobe či logistike.

Čínska firma Ubtech spustila masovú výrobuAutor: tchoroid6 333 videní

Humanoidný robot tancoval naozaj krásne ...Autor: loktibrada3 130 videní

Atlas - humanoidný robot od Boston DynamicsAutor: navody41 781 videní

NAO - malý humanoidný robotAutor: tigrica17 157 videní

Humanoidný čínsky robot kopíruje mimikuAutor: eennee13 889 videní

Humanoidný robot sa zameral na ženin rozkrok,Autor: lezak6008 912 videní

Humanoidný robot „zatrepal bačkorami”Autor: moriak12 602 videní

Hubo - kórejský humanoidný robotAutor: peros23 035 videní

Čínsky humanoidný robot Unitree trénuje kungAutor: lezak6006 022 videní

Druhý zaznamenaný útok humanoidného robota naAutor: godzilla7 025 videní

Humanoidnému robotovi na stojane „preplo”Autor: luda9 753 videní

Japonský basketbalový robot im to ukázalAutor: kobrick23 652 videní

Čínska spoločnosť Unitree má rekord, ichAutor: luda5 658 videní
azthec pred 7 mesiacmi a 1 t
s kolesami by bol efektivnejsi a lacnejsi, naco su mu nohy a chodza ved je to ovela zlozitejsie. Aby sme prijali skor ako kolegu? 😝
re5pectsvk pred 11 mesiacmi a 1 t
nech sa zastavi u nas na strelnici tam mu baterky rychlo vymenime 😎
merfi988 pred 11 mesiacmi a 1 t
pol zmeny si bude meniť len baterky
pank0 pred 11 mesiacmi a 1 t
To mi pripomenulo ako si BMO menil beterie :D https://youtu.be/0QRpJv1nYG4?si=jrbR3UrchcXoyK9e
klampotik pred 11 mesiacmi a 1 t
ja by som chcel vidieť humanoida na spalovací motor, veď toľko odporcov toho elektropohonu je že by to bolo asi lepšie. :D
matouc pred 11 mesiacmi a 1 t
Keď sa budú vedieť aj opraviť a replikovať, to bude hrozba .. teraz budú SLÚŽIŤ!
sklegendy pred 11 mesiacmi a 1 t
Len čo potom budú robiť tí, čo robili za pásom? 😑
do pred 11 mesiacmi a 1 t
Už to začína.