NAO je humanoidný, autonómny, interaktívny a plne programovateľný robot vytvorený spoločnosťou Aldebaran Robotics- celosvetovým lídrom v oblasti humanoidných robotov. A tento robot je tiež maskotom Francúzska na prebiehajúcej svetovej výstave EXPO.

NAO ROBOTAutor: diabelko13 964 videní

Humanoidný robot sa zameral na ženin rozkrok,Autor: lezak6008 911 videní

Humanoidný robot „zatrepal bačkorami”Autor: moriak12 600 videní

Robot a kŕmenie psaAutor: prcmucha4 361 videní

Atlas - humanoidný robot od Boston DynamicsAutor: navody41 781 videní

NAO - Umelá InteligenciaAutor: jelimanekkukuric9 493 videní

Humanoidný čínsky robot kopíruje mimikuAutor: eennee13 889 videní

Hubo - kórejský humanoidný robotAutor: peros23 035 videní

Druhý zaznamenaný útok humanoidného robota naAutor: godzilla7 016 videní

Humanoidnému robotovi na stojane „preplo”Autor: luda9 753 videní

Japonský basketbalový robot im to ukázalAutor: kobrick23 652 videní

Zápasy humanoidných robotov sú celkom zábavnéAutor: tchoroid5 965 videní

Malý robot v teréneAutor: duri0813 955 videní
lipko pred 14 rokmi a 2 m
Kokos fest dobré, niektorí vidia za tým len hračku čo poskakuje ale keby ste vedeli koľko to dalo práce vyrobiť to, už len to že dokáže dávať ruky a nohy správnym smerom je výhra...
blackdragon pred 14 rokmi a 11 m
nao je jedna japonská operná speváčka celým menom nao higano
renika pred 15 rokmi a 3 m
dobra hračka, draha hračka
witchered pred 15 rokmi a 6 m
podobneho mam ale vacsieho :-)
asteroid pred 15 rokmi a 8 m
:D:D ten vzadu jak kruti zadkom v 7:00:D:D
patres26 pred 15 rokmi a 9 m
nao je 58 cm vysoki ma 2 infra červene kameri a dokaze vnimat zemsku pritazlivost vie komunikovat s človekom a stoji 10 000 libier to je 600000 slovenskich korun a da sa kupit na stranke therobotshop.com,robotshop.ca
myshel0258 pred 15 rokmi a 10 m
jet o zlate pekne to naprogramovali paci sa mi to :)
dr1ft3r pred 15 rokmi a 10 m
zo zaciatku to je zaijimave ale potom to zacina bit uz nuda
princessmya pred 16 rokmi
jezis tho je zlatuckeeee O:)
brano69 pred 16 rokmi
keby ich bolo viac
orionekpb pred 16 rokmi
no niaky pokrok nie som nieco prespal ? ved to vyzera ako film alebo kreslena rozpravka nie ako realita .. aj ja takeho chcem ak sa vazne dokaze takto vrtiet :)
bl4zonko pred 16 rokmi
PAN PROGRAMATOR co napisal tento program !
krucko pred 16 rokmi
taky by sa mi zisiel :D ale v skutocnej velkosti :D
kahy1227 pred 16 rokmi
Ježííííš ja sa toho bojím.. :(
stole pred 16 rokmi
Až ma trhá, keď vidím slovo humanoidný robot :(
stole pred 16 rokmi
Ľudkovia neviem ako Vám, ale mne to trocha naháňa hrôzu, dnes sú to takéto malé štence a zajtra tu už budeme len ako minulosť, desí ma predstava toho, že ľudia sa približujú k vytvoreniu robotov, tak ako ich poznáme z filmov (napr. Terminátor).
Jednoducho mi to príde ako fakt, že čo si človek vytvorí len ako víziu, sa časom stane skutočnosťou, veď kto by svojho času povedal, že raz budú existovať veci ako lietadlá, autá, elektronika a podobne.
Toto nás zničí, už teraz sme závislí na elektronike a veciach čo s ňou súvisia, teda skoro všetko.
phdr pred 16 rokmi
Britain´s got talent...
npster pred 16 rokmi
sranda jedneho by som chcel
jakub89 pred 16 rokmi
jak asi dlho to museli nacvcicovat
bali pred 16 rokmi
waaaw nice:Daj ja chcem takeho