Rybár sa už tešil z úlovku, no zboku pribehla hladná líška a ušla aj s rybou preč.

Orliak a rybárAutor: tchoroid19 177 videní

Ja už som dnes ryby dochytal! (2 ryby naraz)Autor: kobrick22 369 videní

Ak nenávidíš komáre, toto by si určite nedal!Autor: svetom14 324 videní

Na chytanie rýb nepotrebuje udicu, ani sieť,Autor: kalatrava13 207 videní

Ako na rybyAutor: excellent68 279 videní

DorybárčilAutor: che33 044 videní

Rybar 3Autor: marosusulko25 647 videní

Rybára vyrušili divé svineAutor: kalimero30 676 videní

Tuleň nervákAutor: fraus2 960 videní

Majster rybár na rybáchAutor: hosentroger52 501 videní

Tak ty ma natáčaš?Autor: l3bron35 895 videní

Ty, tá ale berie! (odrb dňa)Autor: smoop21 843 videní

Keď vyskakujú z vody ryby, niečo sa bude diať!Autor: zork18 070 videní
chlorovodik pred 11 mesiacmi a 3 t
Dufam, ze si ju potom nezabudol zapisat do povolenky 😀
chrochmel pred 11 mesiacmi a 3 t
loviť líšky na udicu som ešte nevidel
tatrovkarsiltov pred 11 mesiacmi a 3 t
Tiež sme dávali zvyšky z rýb kuram, raz jedna zdochla lebo v rybe zostal háčik...je možné že líška to zožerie aj s hacikom a čaká ju podobný osud...