Natáčanie líščej nory sa skončilo ukradnutým smartfónom. Nie nadarmo sa hovorí prefíkaný ako líška.

Maznák lišiakAutor: zajacit49 671 videní

Keď sa líška líškaAutor: biolog77 688 videní

Lišiak aportérAutor: tigrica43 722 videní

Myš, mačka a líškaAutor: yannik6 997 videní

Ty čo nás tu natáčaš? (USA)Autor: marko553 140 videní

Líškanie sa s AlfíkomAutor: majklnajt14 243 videní

Ty hlupaňa, už sa toľko nenatáčaj!Autor: kalimero21 115 videní

Lenivá líška nechce vyliezť z posteleAutor: fraus22 411 videní

Malý lišiak loví v snehuAutor: lucasinoo31 690 videní

Malá líštička prišla o matku, naviazala saAutor: biolog19 122 videní

Kontroluje terasu skoro každú nocAutor: polaris2 208 videní

Líška, sliepka, vrany a mladíkAutor: janek56 006 videní

A ty čo si myslíš, že môžeš len takAutor: godzilla9 452 videní
vojak pred 11 rokmi
boha to má riadne satelity na tej hlave
damca pred 11 rokmi
Aké to je milé :)
elizabeth12 pred 11 rokmi
super..
shirai pred 11 rokmi
jezis to je zlate :D
vier pred 11 rokmi
aj keby ta nora bola plna sraciek a hovien a sraciek tak by tam isiel aj tak kvoli tomu mobilu
vierulik pred 11 rokmi
kokos novy tablet..ten musim mat :D
polovnicek650 pred 11 rokmi
To nieje hocijaká líška ale Fenek Ušatý :)
kackooo pred 11 rokmi
nie je to nahodou fenek ? :D :D
mauraduxx pred 11 rokmi
Možno sa len chcel pozrieť koľko je hodín
kaci171 pred 11 rokmi
nechapem, idem kamerovať lýšku, dam na zem kameru ale čo, hneďka vedľa dam mobil :D
ebe pred 11 rokmi
Vyberám si vyberám...Samsungááááč :D
quintes pred 11 rokmi
Prefíkaný ako líška - Lubricated like a fox....
batman159 pred 11 rokmi
to má za to že natáča na horálku :D
vocas pred 11 rokmi
ja že ho vtiahne do nory a z diery vyprskne krv :D
trinidad pred 11 rokmi
chcel som ju ohovarať ale ako pozeram tak by ma asi počula :D
its pred 11 rokmi
Nie je to náhodou kojot? Líška také ušiska nemá.
capacity pred 11 rokmi
bohznať kolko tabletov tam ta liška už ma :D :D :D
moonshine pred 11 rokmi
Tomu sa povie ze firefox ti čorkol tablet ani avast ti nepomohol.
ficojezlo pred 11 rokmi
jaaj by si videl ako rychlo by som zohnal krompač .....
meandros pred 11 rokmi
to je fenek, či? :)