To je už len logika, zrýchliť na okreske a potom prudko zabrzdiť. Ešte aj ten trúd, čo sedel na sedačke spolujazdca sa nepripútal.
Tesla Model S Plaid je extrémne výkonný elektrický sedan s troma elektromotormi a výkonom 761 kW (1 020 koní). Zrýchli z 0 na 100 km/h za približne 2,1 sekundy, čím patrí medzi najrýchlejšie sériovo vyrábané autá na svete. Vďaka veľkej batérii má dojazd cez 600 km a podporuje ultrarýchle nabíjanie. Model S Plaid kombinuje špičkový výkon, technologicky vyspelý interiér a minimalistický dizajn typický pre Teslu.

328 km/h s Tesla Model S Plaid Track Package naAutor: bombarderis18 986 videní

Tesla Model S Plaid vs. Mclaren P1Autor: lokes19 365 videní

Poď Lízinka, trochu ťa preveziemAutor: muerte27 953 videní

Bol to čistý prepadák!Autor: lajkit8 763 videní

A môže meniť čelné sklo (Poľsko)Autor: jigsaw24 523 videní

Veď ja ťa naplaším! (instantná karma)Autor: zabozako25 921 videní

To je naozaj jedna veľmi zaujímavá poistnáAutor: demonoid15 846 videní

Drogy sú ŠPATNÉ ANÓ! (rybička na čelnéAutor: pooldead18 460 videní

Aplikácia lepidla na nové čelné skloAutor: sharks16 554 videní

Blízko smrti - na tratiAutor: gomez32130 677 videní

Krúpy vs čelné sklo (Španielsko)Autor: dynamitero87 558 videní

Takmer NEZVRATNÝ OSUD (kmeň v čelnom skle)Autor: buchnad14 500 videní

Čelné sklo na aute vs. hlavaAutor: peter6932 546 videní
eva63 pred 12 mesiacmi
silné auto, sprostý šofér
foka pred 1 rokom
podla mna, dobre to dal 👍
servisman pred 1 rokom
Parádny výkon ale to predné okno nedomysleli.
st3oj pred 1 rokom
Mne stačí moja Y 360kW, aj tak to nikdy nevyužijem.
ujovecernicek pred 1 rokom
hej elektrika má fasa krúťak. Nejdem sa toho nabažiť, a to nemám čisto elektro.
puccik pred 1 rokom
Mam tiež teslu model s ale nie plaid, a aj tak každý druhy čo do toho nastúpi je stále z toho v . Mam rad to auto.
motyl3 pred 1 rokom
Zrýchli z 0 na 100 km/h za približne 2,1 sekundy.. preťaženie cca 5g..
tarazed pred 1 rokom
krcna chrbtica podakuje, resp. to co z nej zostalo :D
lump78 pred 1 rokom
Trosku mu to vysklil,ale nic mu neni,len otras mozgu ma 😀
wahiro pred 1 rokom
Tresla
jirkavs pred 1 rokom
Pásy nejsou zbytečnost.
emk pred 1 rokom
Šofér podľa mňa nebrzdil, len pustil plynový pedál a o zvyšok sa postarala rekuperacia.
atari pred 1 rokom
To je vuul, zarobeneee! To pano sklo nebude lacné...
sakmajdyk pred 1 rokom
Bljať suka job tvoju mať :D