Oblasť v okolí mesta Jumilla zastihlo silné krupobitie, ktoré nešetrilo nič. Ani čelné sklo majiteľa auta vo videu.

Krúpy ako grapefruit (USA)Autor: conan61 132 videní

Ešte že sme vo vnútri auta (USA)Autor: naceste36 629 videní

Krúpy o veľkosti bejzbolových loptičiekAutor: johnatan28 537 videní

Krupobitie vs oknoAutor: castaneasrativa20 276 videní

Sleduj, práve začína krupobitie a možno zAutor: loktibrada10 705 videní

Krupobitie počas tornádovej sezóny v ArkansaseAutor: majklnajt14 516 videní

Apokalyptické krupobitie v Poltave (Ukrajina)Autor: castaneasrativa89 396 videní

Za minútku poničené autá (Austrália)Autor: karolko23 015 videní

Čelné sklo pred krúpami chránil vlastnýmAutor: katka14 080 videní

Silné krupobitieAutor: xavax8021 589 videní

Krúpy veľké ako bejzbalové loptičkyAutor: luda27 042 videní

Keď ťa chytí na mori krupobitie (Neapol)Autor: mieschocker43 429 videní

KrupobitieAutor: peter6926 659 videní
samanko pred 10 rokmi a 10 m
Co celne sklo, ale kapoty musia byt ponicenee...
darcaorganov pred 11 rokmi
tým tienitkom tomu dal :D
matsonics pred 11 rokmi
ta polystyrenova clona proti slnku by mu fakt pomohla :D
gramel pred 11 rokmi
A preto treba poistiť proti živlom.
mystik pred 11 rokmi
A auto je umyte.
galileo26 pred 11 rokmi
faaaajne šutre :D
godless pred 11 rokmi
to vyklepe
stiffler pred 11 rokmi
nech sa paci :) by clovek vysiel von aj by ho zabilo mozno
chasersvk pred 11 rokmi
Bol by som riadne vytočený.
cerokez pred 11 rokmi
ved ma aspon swarovski celne sklo :D
sifo44 pred 11 rokmi
Keby len sklo ... :D
bossaa pred 11 rokmi
asi krupy vymrzli a chceli dnu, no :-)
sailer pred 11 rokmi
Mal vykopnúť čelné sklo a opätovať palbu. :D
anthonyhopkins pred 11 rokmi
zvuky jak v cirkuse a teraz tam tara raaaaaam
ericcteuzo pred 11 rokmi
vtedy stačí tlačiť z vnutra na sklo čo to pomože ale nie moc,, ,prenos energie :P
themajoxyz pred 11 rokmi
len ci ma havarijnu :D ...
evzenius pred 11 rokmi
To nebude len rozbite celne okno,karoseria mu bude tuto burku tiez casto pripominat :)
brano76b pred 11 rokmi
okno rozbité ako v Need for Speed :D
5cicuska56 pred 11 rokmi
toto mi pripomenulo ked ma stopli fizly ze pani vodicka viete o tom že mate rozbite čelne :D
jankatt pred 11 rokmi
jeej. ja rada bubnovu hudbu :)