Nebolo to rozhodne rozumné počínanie, no šéfov určite poriadne naštval.

Demencia v sklade...Autor: calypso645 991 videní

Chaos v skladeAutor: baro2026 885 videní

Takto sa dáva výpoveď!Autor: conan52 249 videní

Ako podať výpoveďAutor: oldie49 916 videní

Pohroma v skladeAutor: che68 589 videní

Bordel na štadióneAutor: antverti29 743 videní

Výpoveď hoď za hlavuAutor: redliner4 421 videní

Turecký hobit sa zase nasralAutor: dano16h16 343 videní

A aj tak budem robiť bordel!Autor: bazmegistan17 878 videní

Menší bordel v 8.BAutor: stelushinka9 484 videní

Dal výpoveď a prešiel Pacific Crest (4 286 km)Autor: bazmegistan23 852 videní

Opäť sral otca a natáčalAutor: idontknow44 197 videní

Vyspelý komunizmusAutor: pepok3113 193 videní
nezbedny pred 1 rokom
a preto sa dava vypoved uz ked ide z roboty
tonda249 pred 1 rokom
Byt majitelom tak mu dam vsetko vyfakturovat + preplatit cas straveny upratovanim.
doggo1313 pred 1 rokom
Elon Musk 😀
roadrunner64 pred 1 rokom
Ja som si najprv myslel, že vyhral v lotérii, až potom som si prečítal popis. 😁
mirobee pred 1 rokom
riadne vytrestal upratovacku
ransom pred 1 rokom
sefom je to akurat tak u prdele, oni to upratovat nebudu, to skor dalsi logisti budu nastvani ze to musia upratovat.
copper pred 1 rokom
fuu ja ked som dostal vypoved v skusobnej dobe som iba bez slova odisiel :D
protiislamu01 pred 1 rokom
Mňa by zaujímalo, že kvôli čomu dostal výpoveď. Hmm, za slušné správanie to zrejme nebude.
ocinoblava pred 1 rokom
Šefovia to upratovať nebudú a je to na kamere , takže na jeho účet ...