Tak tomuto sa hovorí hotová pohroma!

Skladník rokaAutor: demonoid118 580 videní

S VZV si to rúbal po sklade, až zabudol na tenAutor: tristan346 270 videní

Skladník magorAutor: katka68 689 videní

Skladník balí palety.Autor: tino1113 475 videní

Chaos v skladeAutor: baro2026 885 videní

Vysokozdvižný vozík 2Autor: katka45 852 videní

Širší náklad ako sú dvere?Autor: urfik18 714 videní

Ako nevykladať vysokozdvižný vozíkAutor: arilus44 868 videní

Skladník roka opäť v akcii?Autor: copersvk92 257 videní

Rytiersky turnaj v práci (nuda je sviňa)Autor: tristan316 405 videní

Dobrý kolega ti vždy v núdzi pomôžeAutor: lezak6008 126 videní

Vysokozdvižný vozík budúcnostiAutor: diabelko125 402 videní

Čerešnička na vrchuAutor: tigrica39 115 videní
firth pred 9 rokmi a 7 m
Doteraz ha tam niekde hľadajú, pátracieho psa aby ho našli, ináč sklad ktorý nesplňa bespečnostné požiadavky, žiadne ochranné bariéry okolo regálov, úzke koridory, nevhodné vozíky, v takýchto skladoch by sa mali používať retraky alebo klbové VZV.
killerbook pred 11 rokmi
aspn maji dost prace :D
orlando2910 pred 11 rokmi a 6 m
tie regale ...jak z hovna poskladane
ujomartin pred 11 rokmi a 8 m
Zas ti to spadlo Máchale, asi vítr ne? :D
jumbik pred 12 rokmi a 1 m
urcite to doteraz odmakava tam ..
komiksak pred 12 rokmi a 10 m
A Berta na: Ja to neupratujem ! :D ( Dva a pol chlapa )
2sphere pred 13 rokmi
nic vazne,,,,ja by som ho tam nechal pod tym aspon 10h a az potom vyhrabaval:-) at si to kluk uzije:-)
thereal55 pred 13 rokmi a 4 m
a v krabiciach nejake drahe talianske vino :)))
pecos pred 13 rokmi a 7 m
no kurde ta to je riadny pruser. tak ten to bude upratovat este do roku 2015.
pasvare pred 13 rokmi a 8 m
by som sa asi odbachol :D
qvv pred 14 rokmi a 5 m
ja som to nebol, bol to peter...ja nie to dominik, spravilo sa to samo, nerobte taky krik
zelo525 pred 14 rokmi a 6 m
asi by som sa rozplakal :D
mertinjeso pred 14 rokmi a 8 m
vsetci hned ku tomu čo to spravil :D a seru na toho druheho :D
alla pred 14 rokmi a 8 m
keby zesom tam pracoval jakee čorky robym..:D
benko pred 15 rokmi
reťazová reakcia...
reznik1531 pred 15 rokmi a 3 m
nechcel by som byt tým kto to plati :D :D
alternative pred 15 rokmi a 6 m
Metlu do ruky a ides :D
rebo pred 15 rokmi a 6 m
No hold... blbý deň... Nechcem počuť aké musel dostať potom z*j*e*b*y od nadriadených
kopko pred 15 rokmi a 6 m
Vyhrabavali ho odtial ako zo kopy snehu :D
robertik pred 15 rokmi a 6 m
Ha-Ha by Nelson