Tak takéhoto pomocníka v kuchyni by uvítala nejedna gazdinka....

A baristi nebudú mať za chvíľu čo žrať...Autor: luda12 592 videní

Dvaja borci kucháriAutor: apac0775 413 videní

Aziat skúša novú inovatívnu helmu, ktorá máAutor: nadrbelka7 565 videní

Profesionálni kucháriAutor: duri0819 122 videní

V slovenskej kuchyni ...Autor: chef23 534 videní

Revolučný kuchynský vylízavačAutor: lilinka6916 262 videní

A bubeníci nebudú mať čo žrať...Autor: brattvojejsestry16 579 videní

A zmrzlinári sa už báli, že nebudú mať čoAutor: godzilla16 696 videní

Kuchyňa, miesto úrazuAutor: suky27 455 videní

Ty nás žrať nebudeš, zomri ty podliak!Autor: arectorpili49 639 videní

Mama ožeň ma - Kuchynský hriešny tanecAutor: mito11238 585 videní

Kuchynská muzikaAutor: tozobor2 446 videní

Sadaj za stôl, ide sa žrať!Autor: marlborka2045 875 videní
st3oj pred 1 rokom a 1 m
Ingrediencie tam kto pripravil, kotolník?
re5pectsvk pred 1 rokom a 1 m
svieckovu jak moja mama urcite nevie 😁😎
axeffekt pred 1 rokom a 1 m
mi to pripomenul otu reklamu o travnikaroch :D toto nas vraj nahradi, ciary spravi pekne, ale poradi im s treningom? :D :D
milorecstudio pred 1 rokom a 1 m
Pokrok nezastavíš
marek002 pred 1 rokom a 1 m
A párky vie uvariť
vladar808 pred 1 rokom a 1 m
dokonca roboty v potravinárskom priemysle majú neškodné oleje v prevodovkách.
miro131 pred 1 rokom a 1 m
Do čínskej kuchyne to stačí
marek002 pred 1 rokom a 1 m
Ochutnať to nevie. Nevie či to treba dosoliť alebo dokoreniť
danpaulok pred 1 rokom a 1 m
fajn, ale hygiena nic moc... teda dufam, ze ked skonci, tak sa vsetko poriadne pooplachuje, lebo inak je to dost nebezpecne...