Ako si slovenskí kuchári opaľujú vyrážky? No predsa takto ... UPOZORNENIE: Obsahuje vulgarizmy!

Oheň v kuchyniAutor: marlborka2016 372 videní

Bubeník v kuchyniAutor: rowdies12 914 videní

Profesionálny švédsky kuchárAutor: asman9 679 videní

Najlepší flek v armáde je v kuchyniAutor: glezgot3 271 videní

Bitka v kuchyniAutor: kaisy9 721 videní

Skús kuchárinu, je to celkom v pohode robota!Autor: smoop8 265 videní

Kuchár a jeho pomocníkAutor: katka13 755 videní

Varenie s kravou v kuchyni je fakt blbý nápadAutor: godzilla11 152 videní

Pozrite sa na mňa, ja viem piecť aj variť!Autor: lajkit9 366 videní

Nehorí tu náhodou niečo?Autor: tristan317 647 videní

Kto to varí v kuchyni?Autor: arilus25 701 videní

V indickej kuchyniAutor: fiiliip35 670 videní

Najdlhšie obočie na sveteAutor: karolko41 212 videní
cheesehead pred 9 rokmi a 10 m
Pi*a prije*aná,ko*ot,ale toto bolo dosť dobré toto...
andae pred 17 rokmi
raz sa mi to stalo na praxi (kuchar) som chodil bez obocia a mihalnic lol
micho08 pred 17 rokmi
tak toto sa stane len v sr
andruid pred 17 rokmi
mmm...stáva sa
croft3 pred 17 rokmi
kua
salinko1 pred 17 rokmi
slovakia ruléés :D:D
pisiak pred 17 rokmi
:D:D:D:D:D:D
supo88 pred 17 rokmi
:D
marek956 pred 17 rokmi
nema tolko pri tom prdiet :D
dragonman pred 17 rokmi
hrasa :D trochu prepečene xD
sudruh pred 17 rokmi
Bezpečnost pri praci :D
pyskota pred 17 rokmi
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
brianss pred 17 rokmi
ale ten vyrok ze "to bolo dost dobre toto" tak to ma dostalo...sice neviem ci to bolo myslene ku tomu ohnivemu efektu co tam vyrobil ten dotycny:D
jagabo pred 17 rokmi
necel bi som mensia zmenaren
doxik pred 17 rokmi
l:Dl
bond pred 17 rokmi
nevie niekto kde to bolo? mne sa zda ze zle osadil do toho flambovaca plynovu bombu.. sledujte ho
jeryy pred 17 rokmi
ty kokos ina haluz:) :) :) :) :)
3xxx pred 17 rokmi
HADAM SA TO MNE NESTANE :d:d
cibonr pred 17 rokmi
neni tam nahodou ten kuchar co varil s andrejom bicanom v relacii vari vam to ?
nella233 pred 17 rokmi
slovenčina na úrovni :D