Niektorí ľudia jednoducho nepochopia, že výstražné kužele a červeno-biela páska znamenajú nebezpečie.

Bicie na svätej omšiAutor: conan26 872 videní

Ten náš buldog je veľmi zlatý, no nie jeAutor: lajkit7 127 videní

Pozri aká hlboká jama! (Rusko)Autor: scaramanga21 630 videní

Hoplá, hoplá, hopsasa v autodielniAutor: demonoid14 613 videní

A gól to nebol!Autor: buchnad6 332 videní

Marian Kotleba a členovia ĽSNS na svätej omšiAutor: romanesco11 947 videní

Máriovi sa skok nevydarilAutor: pallo3316 275 videní

A takto sa zapaľuje oheň v peci, sopliaci!Autor: kalatrava24 643 videní

Motorkár v Brazílii spadol do neoznačenejAutor: leaknute4 646 videní

Trochu pohonilAutor: tigrica134 164 videní

Iba čakali, keď poriadne naprší!Autor: buchnad17 166 videní

Medzičasom na pláži v BrazíliiAutor: trix39 223 videní

Nie je najostrejšia ceruzka v peračníkuAutor: lezak6008 383 videní
ebe pred 1 rokom a 6 m
Mučedník prepadol do jamy levovej! 😂
nalimko212 pred 1 rokom a 6 m
ešteže ho pri tom niekto náhodou natáčal..
dodoslovensko pred 1 rokom a 6 m
Hriesnik zobral skratku rovno do pekla , 😂😂
darcaorganov pred 1 rokom a 6 m
tomuto sa povie totálna jebnutosť. Má tam kužele pásku ešte to je zakryte plechmi aj tak tak vkročí :D
sayclo pred 1 rokom a 6 m
amen :D
morticon pred 1 rokom a 6 m
konecne video, ktore nie je fake :D
ocinoblava pred 1 rokom a 6 m
však neni ouca...
tristan22 pred 1 rokom a 6 m
lebo satan diabol vladne
lubko17 pred 1 rokom a 6 m
Rušil omšu, do pekla sa prepadol
chlorovodik pred 1 rokom a 6 m
Pripomina mi to super mario.
tomas0000001 pred 1 rokom a 6 m
Autopilot 😁
cast pred 1 rokom a 6 m
Bol tu jasne vyznačený zákaz? Bol! Vedel o tom ten chlapec? Ano! Drbal sa tam napriek tomu zákazu? Drbal! Malo to pre neho následky? Malo! ... Čo myslíte, ku ktorej často kladenej otázke sa táto analógia najlepšie hodí?
alfaman pred 1 rokom a 6 m
Bože keď idem po chodníku, tak ani na poklop nestupím a on takto.