Eugen mal ešte z predošlej noci nejaké tie promile v krvi a tak hĺbku jamy preveril vlastným telom.

Nie je najostrejšia ceruzka v peračníkuAutor: lezak6008 383 videní

Hoplá, hoplá, hopsasa v autodielniAutor: demonoid14 613 videní

Majster šofér vs. montážna jama v autoserviseAutor: kalatrava7 577 videní

Trošku sa nudili v dielni, mechanik skončil sAutor: buchnad6 174 videní

Keď v Indii vykopú úrady hlbokú jamu, noAutor: shitmaster22 392 videní

Ten náš buldog je veľmi zlatý, no nie jeAutor: lajkit7 127 videní

Medzičasom na svätej omši v BrazíliiAutor: lezak60015 990 videní

Brácho, aké to je hlboké? Možno viac ako 100Autor: sharks19 156 videní

Hromotĺk dňa zmizol v prepadlisku, lebo čumelAutor: uhorkac32 361 videní

Aj vaša žena/frajerka sa nepozerá pod nohy,Autor: tchoroid16 589 videní

Keď ideš po ulici a odrazu sa ocitneš vAutor: luda9 762 videní

Hlboký „výtlk“ na ceste si vodič nevšimolAutor: angerfistt15 584 videní

A gól to nebol!Autor: buchnad6 332 videní
respo535 pred 5 rokmi
je je je je jebaat ... toto bude dakky remix z toho :D
sans pred 5 rokmi
nič mu neni, otras mozgu ma...
mattoussi pred 5 rokmi
toto je jedno z tých videí ktoré si nepustíš iba raz :D
tricky pred 5 rokmi
evoluciu este nikto neobabral.
f4rn4 pred 5 rokmi
Áá, to je zas ten Jeb*ť Pizděc, kterej řídil to Prsche Cayenne? :D
dhamika pred 5 rokmi
Jak to člaplo😂
dodoslovensko pred 5 rokmi
Ale frajer tasku nepustil .
brano76b pred 5 rokmi
Kvalitne tám zhrmel💥 😁
adam2112 pred 5 rokmi
keby ze je triezvy tak by sa mozno aj zasamovrazdil :D
knipi pred 5 rokmi
aspoň nesedí doma za počítačom
magdian pred 5 rokmi
Volal sa Jeban Pizdec 😂
danpau1 pred 5 rokmi
boha to je skoro ako z druheho poschodia, keby spadol
jarabak pred 5 rokmi
0:03 to naňho kričal krstným menom?
flav pred 5 rokmi
trocha potrénovať doskok a za mna celkom dobré len trocha viac vody by to chcelo
veny232 pred 5 rokmi
Jeban dostál jménu, jebnul tam sebou hned :D
valcom79 pred 5 rokmi
trenuje už na odpocinok😀😀😀😀😀😀
agtmax pred 5 rokmi
našiel skratku do Číny :D
strcprstskzrit pred 5 rokmi
je mi ľúto tej jamy že do nej padol taký debil :(