Rusi zajali troch neonacistov. Jeden nácek sa pokúsil vytrhnúť zbran ruského vojaka čím seba a svojich dvoch kamarátov odsúdil na smrť. Poprosím potlesk ukrofili. Pre tupého nácka... :/

Ukrajinskí fašisti popravili vlastnýchAutor: bananqtz2 106 videní

Vačšia ukro skupina sa chcela vzdať, ale rusiAutor: bananqtz1 489 videní

Traja Rusi sa rozhodli vzdaťAutor: angerfistt755 videní

Vzdať sa znamená prežiťAutor: angerfistt1 422 videní

Jedna z možností, ako sa okupanti môžu vzdaťAutor: angerfistt1 872 videní

Ruskí lovci sa chvália úlovkomAutor: bananqtz470 videní

Takto vyzerá presný delostrelecký zásah doAutor: bananqtz392 videní

Natrhnutie troch ukro náckovAutor: bananqtz387 videní

Prechádzka v oblakochAutor: jasa13 426 videní

Rusi zhadzujú na ukrajincov letákyAutor: bananqtz1 388 videní

Generál Zmeko - Rusi by si mali uvedomiť, čoAutor: miloslav851 videní

Deštrukcia ukrajinských náckov 18+Autor: bananqtz699 videní

Ranený ukrajinec Ivan sa prišiel vzdať rusom.Autor: bananqtz2 582 videní
vil1 pred 1 rokom a 9 m
ty si sam nacek..dilinko
covid1978 pred 1 rokom a 9 m
Rusi sú kurvy.