Pravdepodobne sa jedná o program "Chcem žiť", v ktorom sa okupanti môžu dobrovoľne vzdať za vopred dohodnutých podmienok.

Rezignovaný okupant sa odmietol vzdaťAutor: angerfistt1 064 videní

Vzdať sa znamená žiť #01Autor: angerfistt1 200 videní

Jedna z možností, ako sa okupanti môžu vzdaťAutor: angerfistt1 872 videní

Čo znamená vyjednávanie s agresorom?Autor: angerfistt893 videní

Traja Rusi sa rozhodli vzdaťAutor: angerfistt755 videní

Pokémoni stratení v leseAutor: angerfistt1 363 videní

Zbieranie Z pokémonovAutor: angerfistt1 357 videní

Tí čo sa nevzdaliAutor: angerfistt1 575 videní

Okupanti sa nechceli vzdať ani tankuAutor: angerfistt290 videní

Posledný preživší okupant dostal ponukuAutor: angerfistt1 093 videní

Ruský opravár sa prišiel dobrovoľne vzdaťAutor: angerfistt1 357 videní

Ivan sa s nami podelí o tom, ako prežiť vojnuAutor: angerfistt16 022 videní

Nik iný neprežil, tak sa vzdali drinuAutor: angerfistt949 videní
bokr pred 2 rokmi a 10 m
ak preplával náhodou Dnepr, tak si zaslúži druhu šancu