Corona v tvare fľašky láka ľudí dovnútra podniku. Jeho ruka rovno ukazuje, kam majú zákazníci ísť.

Corona Extra okuliare!Autor: shitmaster16 424 videní

Šokujúci pútač na autobusovej zástavkeAutor: muerte112 464 videní

Pozri aké krásne klasy má tá kukurica!Autor: godzilla14 953 videní

Corona hoax - časť 1Autor: progresivne11 698 videní

Len aby sa nezabudlo,,Chujsík v akcii.Autor: jano771 001 videní

Korona hoax - časť 2Autor: progresivne21 278 videní

10 pív = 10 tetovaníAutor: loktibrada5 173 videní

Keď si uvedomíš, že dezinfekcia rúk nestačíAutor: corcor24 362 videní

Objednal ste si pivo Corona?Autor: cocacola26 176 videní

Výroba testovAutor: dakar2 893 videní

Je piatok a ty konečne prášiš domov si daťAutor: therock10 708 videní

Tibor Gašpar a banerAutor: klobucnik145 videní

Daj si pivo dedoAutor: patkooooo116 617 videní
eighty pred 1 rokom a 11 m
obec Čifáre zmrzlina.
coogee pred 1 rokom a 11 m
Čo je na tomto pive také zaujímavé??
tomy6541 pred 1 rokom a 11 m
som jediný koho viac zaujal ten zadok ? :D
atisabo pred 1 rokom a 11 m
Toto je bežné aj na Slovensku, len to nie je vždy fľaša ...
foka pred 1 rokom a 11 m
toto mohli postavit pred testovacimi centrami :D :D
riposvk pred 1 rokom a 11 m
cakal som ze placne zenu po riti :D
velkybrat pred 1 rokom a 11 m
v Kosiciach pred Dargovom je podobny, ale laka na kebab :D
marek002 pred 1 rokom a 11 m
Ktovie koľko jej za to platia
marauder pred 1 rokom a 11 m
Parádne vymyslené ..
trims47 pred 1 rokom a 11 m
Toto máme aj v Detve v King Kebab, ak teraz prídete na slávnosti tak to uvidíte z hlavnej cesty, to je asi jediná zaujímavá vec v Detve xd