Mladý parkúrista pokúsil predviesť riskantný skok, no bolo to na neho priveľa. Čakal no drsný pád, pri ktorom si dislokoval rameno.

Som si trochu oškrel rypák, ale inak som OK!Autor: loktibrada7 192 videní

Zavolaj mamu!Autor: brekeke93 455 videní

Skok mladej parkúristky vyzeral sľubneAutor: fantomas16 290 videní

Nahodíš mi prosím naspäť rameno?Autor: vycapnik31 623 videní

Vykĺbené rameno nie je pre Seana LamontaAutor: uschiglas41 529 videní

Parkúroví profíciAutor: parkour15 341 videní

Spolužiak si vyklbi ramenoAutor: lubik0114 077 videní

Na majstrovstvách vyhral dislokované ramenoAutor: kedzbe2 584 videní

Parkúrový skokAutor: janulqa14 609 videní

Myslím si, že tvoje auto má problém!Autor: uschiglas37 878 videní

Vyskočilo mi rameno, čo teraz mám robiť?Autor: buchnad5 146 videní

Kámo je ti niečo? Neviem!Autor: krapula13 133 videní

GTA IV FAILAutor: gechund3 509 videní
morpheus pred 2 rokmi
by mohol aj box uz robit ked je zvyknuty na take supy...
wahiro pred 2 rokmi
no neverím, že nemá otras mozgu
riposvk pred 2 rokmi
00:24 na 20% ako ked motorka spomaluje :D 0:33 zrychluje :D
riposvk pred 2 rokmi
spadol na roh s podpazusim, hlavu mu odrazilo slusne , moze byt rad ze mu iba rameno vyhodilo, nevyrazil si dych alebo nenarazil krcne kosti... tipoval by som aj zlomene rebra...
9aristokrat9 pred 2 rokmi
nech je rad ze si nevyhodil z hlavy mozog
chlorovodik pred 2 rokmi
To co ma pod trickom ? Podprenku ? To červene 😀
tibetan pred 2 rokmi
Hneď vidno, že si váži svoje zdravie 😐
ludo32 pred 2 rokmi
A skocil? Skocil
danpaulok pred 2 rokmi
Na prvy pohlad to vyzera, ze si aj hubu rozmlatil...