Jednoducho je to v mozgu, keď to tam raz máš, nemusíš mať ani stopercentné podmienky niekde na drahej univerzite, maliarsky talent tohto jednoduchého chalana ťa o tom presvedčí, prstami namaľoval dokonalý obraz.

Prstami ti raz-dva namaľujem na sklo obrázokAutor: katka9 472 videní

Čínsky pouličný umelec vám spraví sošku naAutor: uschiglas28 736 videní

Pouličný umelec s rýchlymi prstamiAutor: oldie99 619 videní

Chalan ti ukáže triky s prstami, z ktorých tiAutor: lezak60014 487 videní

Pouličný tanečníkAutor: tomi0000516 075 videní

3 obrázky za 3 minúty (Španielsko)Autor: avokado21 317 videní

Neveríš zaplatíšAutor: rowdies6 070 videní

Obraz maľovaný prstamiAutor: mata39915 555 videní

Taký šejk ti namiešam, že sa z toho poserieš!Autor: vaipaipaimei10 436 videní

Pouliční balalajkári (Rusko)Autor: batuchan7240 122 videní

A ty čo si robil celý život? Tancoval som sAutor: luda7 141 videní

A aké silné prsty máš ty? Prerazíš s nimiAutor: atari15 402 videní

DJ Yanco & DJ TOM - Neveris, uverisAutor: razzorko3 023 videní
shemhamforash pred 2 rokmi
ale áno, pekné to má, držím mu palce, lebo toto robia čínske deti v manufaktúrach na obrazy
efajka pred 2 rokmi
dufam že to nebolo v petržalke a že kameraman neprišiel o auto a obrazkar nemaluje niekomu pred ksichtom teraz v ružomberku.hovorim o roku 2026😐
tadajma pred 2 rokmi
A Bob Ross utrel pysk...
psych0pat pred 2 rokmi
Je sikovny, ale to co robi, je manufaktura na gyce. Je vela talentovanych ludi, ktori musia svoj talent vyuzivat na ordinarne cinnosti, aby si zarobili na zivobytie, je to skoda.
keimin pred 2 rokmi
ešte pritom aj porozpráva príbehy zo života
riposvk pred 2 rokmi
potom pride kkt, vygrca sa na platno a preda to za 100 tisic :D chory svet a umelci su zabudnuty
pepe2144 pred 2 rokmi
pekné, ale pozor, má prilepené ucho
g1mp pred 2 rokmi
Je mi ho ľúto vidieť v jeho očiach že nemá najlepší život a smutné že dnešný svet nevie oceniť takéhoto umelca....momentálne ako keby bolo pravidlo čím väčši retard tým väčšia pozornosť, alebo si stačí odfotiť frndu na onlyf@ns a zarobené...
ai667 pred 2 rokmi
pri tychto videach sa zamyslam aku hodnotu ako clovek vytvaram? z nasej generacie sa pomalicky vytratila kreativita, nikto uz nechce byt maliar spisovatel sochar alebo basnik... a pritom su taketo diela to jedine co tu po nas ludoch ostane
sayclo pred 2 rokmi
velmi pekne
sklo pred 2 rokmi
Umelec...
phoenixx3 pred 2 rokmi
Ako vazne klobuk dole !
ayettista pred 2 rokmi
Šikovník!
marek002 pred 2 rokmi
Možno, že vie iba ten jeden obrázok namaľovať.
bububu2 pred 2 rokmi
uwutveuwuvueosas
dupl pred 2 rokmi
perfektné, niekto to nevie ani so štetcami
brajenkotlar pred 2 rokmi
Naozaj parada. Ten kto niekedy kreslil/maloval/ilustroval vie ake dolezite su podmienky (svetlo, vybavenie, priestory, talent a roky treningu) a tuto chlap namaloval na stojaka niekde na parkovisku na nadherny obraz pomocou prstov a styroch farieb. Klobuk dole!
nietsnie pred 2 rokmi
CMYK