Pouliční predavači pripravujú miešaný mliečny nápoj BOOST svojským spôsobom. Najviac ma zaujalo striekanie mlieka ...

Vystrelil si z neho pouličný predavačAutor: kaligula23 753 videní

Poprosím jednu jablkovú špirálu!Autor: paruman29 212 videní

Výstredný indický predavač ovociaAutor: therock20 881 videní

Africký pouličný pradavač predáva vAutor: godzilla17 646 videní

Ti takú šmakuládu namiešam, že z tebaAutor: buchnad15 802 videní

Pouliční predajcovia to majú ťažkéAutor: scaramanga14 191 videní

Pouličný predavač kukurice (Safri Duo)Autor: kosicka45 794 videní

Predavač na tržnici sa trošku odviazalAutor: oldie19 578 videní

Pouličný predavač v Kalkate pripravuje pukanceAutor: esterina10 327 videní

Čo ťa nezabije, to ťa posilní (pouličnýAutor: demonoid18 100 videní

Keď profík čistí artičokAutor: zabozako25 313 videní

Keď vám šejk robí profíkAutor: kalimero222 215 videní

Prekvapený predavačAutor: noone12 314 videní
re5pectsvk pred 1 rokom
aha uz chapem preco 4 robil 😁😎
ujovecernicek pred 1 rokom
nabyv pohárov, narobil škody, bordelu.
petkon18 pred 1 rokom
ako to je možné, že sa mu niektoré poháre neporozbíjali?
dilino22 pred 1 rokom
Dej to pryč, ty se svejma špinavejma packama
rumpel444666 pred 1 rokom
hygiena na urovni
udrzbarpopisov pred 1 rokom
celkom som prekvapeny ze ten pohar vydrzal to trieskanie...edit: stihol som to napisat este skor nez mu odletel ten pohar do vesmiru :D
danpaulok pred 1 rokom
kto tam nebol, ten nepochopi... oni sa predvadzaju akonahle vidia, ze ich niekto nakruca... su ako opicky v cirkuse... mne tam dokonca prisli nukat svoje dcery, ze nech ich zoberiem do EU, ze mi budu dobre manzelky... ale to len tako nizka kasta, ti z vyssej vrstvy su v pohode...
rexxar pred 1 rokom
Nepostupuješ
wentyl pred 1 rokom
šejkov máme aj tu v Dvoroch nad žikavou, keď sa konajú obrady majáles a prvý máj čo ho máme na troch grálov priatelia, aj si spravím fotku.
kakti pred 1 rokom
čo im to šibe ? 😂
maaxoo pred 1 rokom
po hodine unavený a špinavý jak keby po 12tke z bani vyfáral
slovodobitky pred 1 rokom
je taký film, kde by im jeden mladý chalanisko hneď ukázal, ako rozyebať aj hentaky pohár vyrobený súdruhmi v NDR 😂😂...veď viete kto
cukerik pred 1 rokom
Zaje**ni ako keby auto rozoberali :D :D
tekoner1 pred 1 rokom
Cirkusanti...
condor pred 1 rokom
jako soutěž v bordelu za 1*
pedrovie pred 1 rokom
normálne to stojí 2 doláre, za to že zo seba robím debila, tak mi daj 6 doláre. asi tak.
marek002 pred 1 rokom
Kriste pane
hruska100 pred 1 rokom
Plna Trnava ich uz je.... sa tu promenaduju uz sade ...vsetko sa to tu miesa a to nieje dobre podla mojho nazoru
klampotik pred 1 rokom
Čakal som niečo primitívne, ale nie až tak moc.
pade pred 1 rokom
1:36 😀