Dievčatko na prvom svätom prijímaní prekvapilo aj pána farára. Vypila mu celú čašu vína, asi bola smädná.

Malinká slečna a veľká cica micaAutor: evelin368519 568 videní

To sa môžem biť do pŕs iba ja!Autor: loktibrada16 942 videní

Keď sa ti dieťa opije na prvom svätomAutor: tristan321 251 videní

Keď staršia sestra chce už spať, no malýAutor: erikpa17 704 videní

Malé dievčatko a jej najlepší kamarátAutor: kaligula17 398 videní

U Borisa, HC 46 BardejovAutor: bigondrej4 373 videní

Dievčatko prvýkrát v autoumyvárkeAutor: kerfastos33 356 videní

Výlet do USA 2Autor: nikino5 253 videní

Dievčatko a automat na hračkyAutor: furikar23 029 videní

Extra talentované dievčatko!!Autor: radko9629 176 videní

Veď ako ja takto môžem cvičiť?Autor: godzilla6 977 videní

Ale veď som ťa nechcela buchnúť, dám ti pusu!Autor: tchoroid9 937 videní

Hovorila som jej, aby z tej hadice nepilaAutor: tristan344 704 videní
kulty pred 2 rokmi a 9 m
Tu chlieb, moje telo, tu vino - moja krv, tu jogurt moje.... Pan Jezis no ukludnime sa uz :D
hurin pred 2 rokmi a 9 m
Jaká bola spokojná na konci. :)
dodoslovensko pred 2 rokmi a 9 m
Jej smakuje džizsova štava 🤡😎😂
tomas0000001 pred 2 rokmi a 9 m
Slušný splav na tak malé dievčatko 😁😁😁
nervy pred 2 rokmi a 9 m
Však hádam tam nešaškuje zadarmo..
eighty pred 2 rokmi a 9 m
Ešte si mala aj odgrgnúť poriadne a skritizovať víno. :D
tibetan pred 2 rokmi a 9 m
a ostatné deti drela hostia v krku 😂
boticka pred 2 rokmi a 9 m
Odvtedy je povolna :D
fyzik pred 2 rokmi a 9 m
ano lebo dieťa ma vedieť že sa má vypiť trošku, lebo videlo x takých prijímaní, na smiech su všetci ostatní, že predpokladajú, že to dieťa nevypije cele
phoenixx3 pred 2 rokmi a 9 m
Toto nebolo prvy krat :D :D :D
nadoraz pred 2 rokmi a 9 m
pánboh zaplať😁