Dievčatko si už myslelo, že už má záhradnú hadicu pod úplnou kontrolou. Opak bol pravdou a "napila" sa viac ako bolo treba.

Psy a hadiceAutor: moriak11 707 videní

Corgiho bazénová pártyAutor: kalatrava31 243 videní

Strašidelná záhradná hadicaAutor: tanna28 459 videní

Automat na ľad /zamrznutá hadica/Autor: blaggo13 998 videní

Ako sa správne napiť z hadiceAutor: lokes15 538 videní

Kolibrík sa prišiel okúpaťAutor: fratlik14 523 videní

Lietajúce auto 2Autor: matew9820 995 videní

Samica hada na útekuAutor: cast4 518 videní

Aha, ukradol som ti jazyk! (zlý strejda)Autor: uhorkac9 136 videní

5-ročné dievčatko a jej 14 kamarátovAutor: katka76 440 videní

Milé dievčatko a jej kvetinkaAutor: peterian4 899 videní

Lietajúci ruský hasičAutor: dukeles34 807 videní

Som ti hovorila, že merajú...!Autor: cechi4 028 videní
horvath pred 10 rokmi
najvacsia radost, skodoradost :)
kocky pred 10 rokmi
I should stop you. (Mala by som ťa zastaviť.) ... no nemožem z tej mamky. :D
psychiatrix pred 10 rokmi
Mamka sa dobre zabávala keby sa jej voda dostala do plúc tak neviem či by sa tak smiala :D
osten pred 10 rokmi
Škola života. Až vyrastie, bude ťahať z iných hadíc.:D
ercek pred 10 rokmi
div že jej to zuby nevyrazilo :D
vzdelanyi pred 10 rokmi
Musi sa prichystat na obdobie ked bude starsia a vystrekne to na nu necakane...
sclase pred 10 rokmi
si mohla oko vyraziť a mama sa tomu ešte tlemila
speedo88cz pred 10 rokmi
a zas len fake
juhanesovic95 pred 10 rokmi
vyplach dutin
pechzd pred 10 rokmi
no to nebolo až tak vtipne...keby sa jej utopilo čo by robila..
flav pred 10 rokmi
Toto som urobil raz v živote a mal som herpes na celej papuli
zalyskanevajca pred 10 rokmi
ha-ha-ha, a este raz HA!.
michok pred 10 rokmi
au-pairka, to sa pozná :D
cvicenie pred 10 rokmi
ešte že sa nechcela napiť z wapky :D
filip2777 pred 10 rokmi
Ustami dnu nosom von
galileo26 pred 10 rokmi
prečistilo lepšie jak orbitka :D :D
wauma3 pred 10 rokmi
cast druha: Dievcatko sa hra s nabitou zbranou a Mater sa rehoce...
bigboss220 pred 10 rokmi
Matka roka :D
mefistofel pred 10 rokmi
Pred pár rokmi, keď nebol telefón s kamerou, tak by ju zastavila a povedala by, že nech to nerobí a ukazala prečo a vysvetlila by to....
deneez pred 10 rokmi
dobré vedieť, že sa to učí od malička :)