Ako by povedal šojgu, putin, blaha a chmelár.. všetko ide podľa plánu.. aj tento okupant si to tak naplánoval

Špeciálna vojenská operáciaAutor: angerfistt2 455 videní

Keď trojdňová špeciálna vojenská operáciaAutor: angerfistt2 098 videní

Ako špeciálna operácia pokračujeAutor: klobucnik1 339 videní

Špeciálna operácia za pomoci dronovAutor: klobucnik828 videní

Granátomet a skupina okupantovAutor: klobucnik1 080 videní

Špeciálna vojnová genocída - teda - operáciaAutor: sombiely2 580 videní

Unikátne zábery z trojdňovej špeciálnejAutor: bananqtz395 videní

Ti co sa ešte nevzdaliAutor: klobucnik1 166 videní

Rusku vraj dochádza vojenská technika a muníciaAutor: rocketbunny1 800 videní

Mobilizácia nadalej pokračujeAutor: klobucnik732 videní

Okupant s nepríjemný zranenímAutor: klobucnik1 464 videní

Kolobežka na fronteAutor: angerfistt452 videní

169. deň trojdňovej "špeciálnej vojenskejAutor: angerfistt2 348 videní
klobucnik pred 3 rokmi
už mi konečne vie nejaký náš kolaborant vysvetliť.. prečo ked ide všetko podľa plánu a okupanti bez problémov postupujú ku kyjevu sa strielajú do hláv?