Občas sa oplatí opýtať.. ako invázia pokračuje?

Nepríjemný zásah dronomAutor: klobucnik1 246 videní

Okupant tesne pred smrť v sebe rusa nezaprieAutor: klobucnik3 008 videní

Okupant a silvesterAutor: klobucnik1 687 videní

Okupant začul dronAutor: klobucnik1 425 videní

Okupant a PTM-3 mínaAutor: klobucnik1 661 videní

Okupant točí miesto dopadu raketyAutor: klobucnik1 389 videní

Nepríjemný zásah kamikadze dronomAutor: klobucnik938 videní

Nepríjemný zásah pre okupanta dronomAutor: klobucnik1 404 videní

Kamikadze drony SBU špeciálnych jednotiekAutor: klobucnik1 353 videní

Okupant sa vzdal aby prežilAutor: klobucnik1 334 videní

Skupina Perun pri využívaní dronovAutor: klobucnik762 videní

Okupant hral mŕtvehoAutor: klobucnik1 209 videní

Okupant zostreluje dronAutor: klobucnik1 208 videní
1kara1 pred 2 rokmi a 8 m
Rozhodilo mu sandál . A tak je to správne .
angerfistt pred 2 rokmi a 8 m
Rovnako by sa valal doma spity na chodniku v nejakej zaostalej diere