Nákladné auto preplnené sliepkami malo problém vyliezť do malého kopca. Šofér to teda skúsil z rozbehom, no aj tak nevydalo. Pri nehode pravdepodobne zopár sliepok zahynulo.

Keď slabomyseľní naložia nákladiakAutor: mg47 497 videní

Nefungujú brzdy, tak ja teda zdrhám, čaute!Autor: mymo28 680 videní

Šofér nákladiaka stratil nervy (Turecko)Autor: dynamitero45 992 videní

Keď nákladiak šoféruje polovičný slepec aAutor: shitmaster16 231 videní

Plný domiešavač sa na trajekt nedostal,Autor: shitmaster16 377 videní

Ako podpáliť celú dedinu (India)Autor: urfik20 188 videní

Basketbalový turnaj IndonéziaAutor: klobucnik1 001 videní

V Prahe vrážal nákladiak do zvodidiel, šoférAutor: garniza24 122 videní

Nie som si istý, či sa im podarilo ujsťAutor: buchnad8 050 videní

Myslím si, že tvoje auto má problém!Autor: uschiglas37 878 videní

Zapadol si? Nevadí, rob to, čo ti poviem!Autor: yannik23 653 videní

Čakám v zápche pod mostom, keď tu zrazuAutor: tegernako39617 876 videní

Schoval sa kamionistovi pod nosomAutor: tristan322 000 videní
lojzozlesa pred 3 rokmi
Druhý matovič
tibetan pred 3 rokmi
aká krajina, taký katapult 😂
majoo666666 pred 3 rokmi
kkt prij**aný.
slivec pred 3 rokmi
vyskočil závozník, v Indonézii sa jazdí vľavo, takže šofér sedí vpravo :d
vtipynadnes pred 3 rokmi
a čo ručná? IQ 60
2chevrolet2 pred 3 rokmi
ale hovno on ich prišiel vyložiť :D
xy pred 3 rokmi
Stacilo pribrzdit 😎
mafianstilo pred 3 rokmi
pár ich zahynulo ale všetky prestanú po dobu pár týždňov produkovať vajcia, pretože sa museli riadne zľaknúť :D kto ma hydinu pozná :D
wcw pred 3 rokmi
Mohol to vycuvat kvoli tazisku.
porfyrio pred 3 rokmi
Freedom!!
nerativjesmrt pred 3 rokmi
a co mal robit, kua? vsetci ste mudri jak radio,, aspon to skusil aj ked nevydalo, ale nesedi doma za pocitacom ako vy, kua
spodnicka pred 3 rokmi
šofér ostal v aute..
marianmarianko pred 3 rokmi
Vylozil tovar? Vylozil - sef ho za to isto pochvali
bocian pred 3 rokmi
Naozaj mám veriť popisu, že vyskočil šofér ? Podľa mňa to bol pasažier. Je to v Indonéziii.
grigorij pred 3 rokmi
Naozaj "inteligentné" rozhodnutie šoféra.