Indonézia. Autobusu s turistami zlyhali brzdy, keď sa práve blížil k zákrute. Jeden cestujúci stihol vyskočiť, autobus narazil do betónovej zábrany a následne do nákladného auta. Ako zázrakom sa nikomu nič vážne nestalo.

Kamiónu zlyhali brzdyAutor: naceste54 560 videní

Odrazu sa za ním vyrútil nákladiak, ktorémuAutor: tchoroid7 947 videní

Čínskemu cyklistovi zlyhali počas zjazdu zAutor: kalatrava6 803 videní

Autobusu zlyhali brzdy a odniesol si to tuk tukAutor: paruman22 524 videní

Nákladiaku zlyhali brzdy, bola z toho hroziváAutor: tegernako39620 120 videní

Špeciálny jazdný pruh pre vozidlá, ktorýmAutor: smoop27 672 videní

Zlyhali mi brzdy, utekajte z cesty (Čína)Autor: uhorkac6 484 videní

Vodičovi kamiónu zlyhali brzdyAutor: monssi6 625 videní

No a je to celé v PÉČKU!Autor: godzilla7 372 videní

Pretekárskemu autu zlyhali na okruhu brzdy,Autor: calado6613 655 videní

Smetiarske auto, ktoré bralo všetkoAutor: trutnovka10020 701 videní

Nákladnému autu zlyhali brzdy, vyžiadalo si toAutor: abdulah103 440 videní

Pani skoro skosila zubatá (Austrália)Autor: tigrica32 424 videní
ytolas1 pred 6 rokmi a 12 m
Jedno je jasne brzdy to určite neboli, nakoľko autobus má systém bŕzd, ktorý funguje na zatláčaní čelusti na pružinách vzduchom, takže keď vzduch unikne autobus sa zabrzdí sám. Zároveň každý až 20 rokov starý autobus má retardér. A na záver motorovku - brzdenie motora uzavretím výfuku.
monstergangster pred 7 rokmi
mne to pripada ze sa sniekim tahal o volant a vodic ho scel vyhodit a celel sa to pokazilo
rumba pred 7 rokmi
To ho vyhodili, že fajčil alebo mal takú chuť na cigaretu, že si zmyslel predčasne vystúpiť ? 😂 0:16
marko306 pred 7 rokmi
V indonezii sa jazdi vlavo a sofer je ten v zltom, len odsrediva sila ho asi vyhodila od volantu a vyhodil pasaziera.
petkon18 pred 7 rokmi
ved je jasne vidiet ze sofera niekto v zltom tricku "vystrci" zo sedadla
srofinko pred 7 rokmi
autobus zajtra na bazoši po GO závodne nejazdený
adam2112 pred 7 rokmi
to bol asi sofer nie? kdo ako prvy vedel o nejakom probleme?
djxmarcus pred 7 rokmi
kapitan opustil prvy svoju lod :D
palik3 pred 7 rokmi
mladá zavolala že je sama doma
patrick24 pred 7 rokmi
Typnem že šli do Spišskej do bordelu :D
mat258 pred 7 rokmi
ale betónové zábrany maju kvalitné
kikagazi pred 7 rokmi
vďaka bohu za ten múr....a to som ateista....
vlad0 pred 7 rokmi
Najviac utrpel ten čo skákal
blackwater pred 7 rokmi
Zeby prekazeny "nezvratny osud" ? Zdola 2 cisterny, zhora dalsie 3, chlapik veselo huli.
dominoxxx72 pred 7 rokmi
Ale cigaretu ani za toho boha nepusti zos gamby :D
mixed pred 7 rokmi
Nejlepšie je ze vypadol typek aj z cigaretkou :D :D :D a potom si este pobafkal
karmamejker pred 7 rokmi
nebol to náhodou šofér?:D
cobra99 pred 7 rokmi
jediný čo spravil niečo užitočné pre záchranu svojho života
miloshevic pred 7 rokmi
gorily nas5 na stromy
gothiquenoir pred 7 rokmi
naraziť do cisterny s benzínom tiež nieje žiadna výhra :V