Aj toto je spôsob ako ukončiť svoje pôsobenie v špeciálnej vojenskej operácii.. rozletieť sa po okolí a pohnojiť pôdu.. možno budú raz chcieť aj toto obilie ukradnúť

Bolestivý zásah dronuAutor: klobucnik1 142 videní

Viacero okupantov dostalo zásah od dronuAutor: klobucnik867 videní

Nočný beh okupantovAutor: klobucnik1 177 videní

Okupant si ošetruje zraneniaAutor: klobucnik1 080 videní

Takto vyzerá presný zásah z dronuAutor: klobucnik1 444 videní

Zásah z dronu ho rozpolil 18+ (DRSNÉ ZÁBERY)Autor: bananqtz3 659 videní

Postup okupantov sa neobíde bez dronovAutor: klobucnik699 videní

Nočný nálet na miesto dočasného nasadeniaAutor: bananqtz830 videní

Zásah do UA hypermarketuAutor: klobucnik656 videní

Takto vyzerá presný zásah do hlavy ukrajincaAutor: bananqtz1 926 videní

Takto vyzerá deštrukcia ukrajincov 18+Autor: bananqtz3 759 videní

Ruská vysadkova loď po zasahu dronuAutor: klobucnik1 610 videní

Ivan dostal facku od dronuAutor: klobucnik1 237 videní
angerfistt pred 3 rokmi
Ukrjainsky slnecnicovy olej pojde v Rusku na dracky. Litrovka do kazdej rodiny padleho okupanta!