Zjavne tam bol zákaz kúpania, Ivan síce ešte stihol zasalutovať pánovi putinovi ale 5 kg zemiakov za neho teda nebude

Ivan Ivanovič sa chváli novým automAutor: klobucnik1 521 videní

Ruská vysadkova loď po zasahu dronuAutor: klobucnik1 610 videní

Príroda mu dala fackuAutor: slunkoo57 882 videní

Okupant hral mŕtvehoAutor: klobucnik1 209 videní

Dvaja okupanti utekali s vrecamiAutor: klobucnik1 145 videní

Ruský operátor dronuAutor: klobucnik1 183 videní

Ivan na svojej kondícii moc nezapracoval a takAutor: angerfistt2 046 videní

Okupant zanedbal vyšetreniaAutor: klobucnik1 577 videní

Pár obetí UA dronuAutor: klobucnik856 videní

Okupant použil granáty proti dronuAutor: klobucnik947 videní

Bolestivý zásah dronuAutor: klobucnik1 142 videní

Okupanti sa ukryli pod plachtyAutor: klobucnik1 003 videní

Viacero okupantov dostalo zásah od dronuAutor: klobucnik867 videní
sugarbaby pred 3 rokmi
skoda dronu nie?