Vodič mal poriadne šťastie, keď s jeho vozidlom ledva stihol zastaviť len pár centimetrov od železného stĺpu.

Som si trochu oškrel rypák, ale inak som OK!Autor: loktibrada7 192 videní

Mal poriadne šťastieAutor: demonoid19 012 videní

Aj idioti za volantom majú občas šťastieAutor: godzilla13 493 videní

Šťastný motorkárAutor: marek95655 668 videní

Dvakrát šťastieAutor: tommygun63 310 videní

Synku, pamätáš si, ako si si skoro v bazéneAutor: lajkit10 850 videní

Z pekla šťastie 5Autor: logit67 530 videní

Ty ma za vlasy teda ťahať nebudeš kamoško!Autor: tchoroid16 861 videní

Ak by bol zostal v pick-upe, možno by už bol naAutor: tchoroid12 461 videní

Tu mám veľmi dobrý výhľad a ešte sa ajAutor: kalatrava14 769 videní

Čo je to za blázna za volantom toho kamiónu?Autor: lezak6007 680 videní

Po tejto jazde výťahom si šiel rovno daťAutor: bombarderis9 493 videní

Zlomil si si nohy? Nie, som v poriadku!Autor: kalatrava14 821 videní
borr159 pred 3 rokmi a 1 m
čo myslíte, je to dostatočné ponaučenie pre chlapca alebo len povzbudenie, že nabudúce to vyjde opäť?
blekauti pred 3 rokmi a 1 m
pamatuji jednoho stareho baworaka, ktery takto nalitl na sloupek od silnicni znacky (takze mnohem mensi prumer zkazy) spolujezdcovym b-ckovym sloupkem. to prohnuti karoserie koncilo u stredoveho tunelu. nastesti na sedadle spolujezdce nikdo nesedel.
mercenary pred 3 rokmi a 1 m
Fejk ako hovado.
citron891 pred 3 rokmi a 1 m
Nejako mi nesedi ta rychlost smyku pred tym ako zastal. Mal naburat
adame pred 3 rokmi a 1 m
otazka na odbornikov.. ako sa dostat zo z takehoto smyku? pridat plyn? dakujem za vsetky odpovede vopred
qvv pred 3 rokmi a 1 m
Presne takto som to chcel..mal som to vypočítané na centimetre...normalne akokeby som ho počul..
aartur pred 3 rokmi a 1 m
Ja mu to verim, nech ma radost chalan.
vtipynadnes pred 3 rokmi a 1 m
bude to robiť dovtedy, kým si auto nerozbije alebo niekoho nenaberie