Nie je to žiadna sranda, keď sa na vás vyrúti 10 ton. Vodič to však zvládol s prehľadom.

Čelom vzadAutor: dekel5 918 videní

Odrazu sa za ním vyrútil nákladiak, ktorémuAutor: tchoroid7 947 videní

Kamiónu zlyhali brzdyAutor: naceste54 559 videní

Čínskemu cyklistovi zlyhali počas zjazdu zAutor: kalatrava6 803 videní

Nákladiaku zlyhali brzdy, bola z toho hroziváAutor: tegernako39620 120 videní

Špeciálny jazdný pruh pre vozidlá, ktorýmAutor: smoop27 672 videní

Zlyhali mi brzdy, utekajte z cesty (Čína)Autor: uhorkac6 484 videní

Spiatočka! Autor: tigrica28 962 videní

Vodičovi kamiónu zlyhali brzdyAutor: monssi6 625 videní

No a je to celé v PÉČKU!Autor: godzilla7 371 videní

Pretekárskemu autu zlyhali na okruhu brzdy,Autor: calado6613 655 videní

Smetiarske auto, ktoré bralo všetkoAutor: trutnovka10020 701 videní

Nefungujú brzdy, tak ja teda zdrhám, čaute!Autor: mymo28 680 videní
rrmris pred 3 rokmi a 9 m
zas je to ožraté... a tieto tvory majú jadrové zbrane... boh nás všetkých ochraňuj
palyop pred 3 rokmi a 9 m
10 ton? minimálne 25
penelopecruz pred 3 rokmi a 9 m
chudák jak nevedel kam sa má uhnúť :D taký ten posledný pocit zúfalstva pred problémom :D
bocian pred 3 rokmi a 9 m
Tých 10 ton tam bolo - odhadujem - trochu viac ako 3 krát :-)
nefajci pred 3 rokmi a 9 m
by ma zaujimalo. ci viac cumel za seba kam cuva alebo na ten zeriav :D
111kubo pred 3 rokmi a 9 m
Ten s kamerou ano ale ten v zeriave velmi nie :D
misofanko pred 3 rokmi a 9 m
Fejk, je to pustené odzadu!
makaveli123 pred 3 rokmi a 9 m
Ten pocit, keď niekto ide oproti a uhýbate sa na tú istú stranu