Vykládka osobného automobilu z lode na pevninu pomocou dvoch dosiek a propán-butánovej fľaše.

Vykládka Lexusu z „trajektu” niekde v ÁziiAutor: loktibrada13 225 videní

Vykládka jachtyAutor: seko040831 697 videní

Havária trajektu na sicílskom ostrove StromboliAutor: bond31 184 videní

Loď či auto?Autor: stonebull26 354 videní

Potopenie trajektu Shah Amanat z 80-tych rokovAutor: stonebull24 892 videní

Nehoda trajektu v Dominikánskej republikeAutor: shitmaster28 450 videní

Moja praca... vykladka vo svajciarskuAutor: spikerhc5 597 videní

Väčšia loď má predsa prednosť! (HOLY SHIT)Autor: godzilla38 315 videní

Pán kapitán, obkľúčili nás čajky!Autor: hlavotis29 475 videní

TrajektAutor: intelsk7 307 videní

Zrážka trajektu so žeriavom (Španielsko)Autor: zurich31 531 videní

Šialený nájazd na trajekt (Grécko)Autor: godzilla43 649 videní

Loď transportujúca tehly narazila do trajektu,Autor: suky20 166 videní
volej pred 4 rokmi a 1 m
my by sme pri tej vykládke dali zarobiť poisťovni aj firme so žeriavom :) a všetci by sme dali od toho ruky preč :)
3boris33 pred 4 rokmi a 1 m
1:26 Veľký pán
king88 pred 4 rokmi a 1 m
ešte to podložili flašou od plynu :D
ayettista pred 4 rokmi a 1 m
Keby sa im ulomil ventil na ten propán-butánovej flaši, tak má Indonézia aj svoj vesmírny program.
majoo666666 pred 4 rokmi a 1 m
Tolko naťahujú že som myslel že to do konca videa ani nestihnú :-/
elfo pred 4 rokmi a 1 m
nedoj*bali to takže nuda
nemamvasrad1988 pred 4 rokmi a 1 m
palec hore ale asi to nerobili prvý krát
jehowa pred 4 rokmi a 1 m
02:13 nemate za co
starec999 pred 4 rokmi a 1 m
dali to aj bez predrazeneho projektu z eu
ujovecernicek pred 4 rokmi a 1 m
keby to kradli, tak to je 3 x rýchlejšie s polovicou ľudí
lagare5922 pred 4 rokmi a 1 m
Takto budu vykladat auta v prakktastene ruSSku uz coskoro 🤣
peeteer pred 4 rokmi a 1 m
Čakal som nejakú haváriu. 👀