Pracovníci prístavu v Santo Domingo natočili nehodu portorického trajektu.

Kapitán trajektu to neodhadol (Ostrov Man)Autor: pelargonium27 964 videní

Pán kapitán, obkľúčili nás čajky!Autor: hlavotis29 475 videní

Loď transportujúca tehly narazila do trajektu,Autor: suky20 167 videní

Šialený nájazd na trajekt (Grécko)Autor: godzilla43 649 videní

Čo to trčí z toho trajektu?Autor: uhorkac32 849 videní

Zrážka trajektu so žeriavom (Španielsko)Autor: zurich31 531 videní

Havária trajektu na sicílskom ostrove StromboliAutor: bond31 186 videní

Potopenie trajektu Shah Amanat z 80-tych rokovAutor: stonebull24 892 videní

Tetovanie z Dominikánskej RepublikyAutor: marlborka2024 064 videní

Krok do neznáma (Južná Amerika)Autor: krapula36 476 videní

F1 v Dominikánskej republikeAutor: tier1voodoo2 973 videní

Nalodili by ste sa na tento trajekt?Autor: calado6623 389 videní

Prístav Kimolos počas silného vlnobitiaAutor: lokes31 404 videní
borya pred 9 rokmi
vysoký opätok na spojke
3rasto331 pred 9 rokmi a 1 m
Kapitán Danko za kormidlom :D
ujovecernicek pred 9 rokmi a 1 m
teraz si predstavte: stojíš na móle, mávaš Helene- že Helenáá čááv, a naráz yééb rampou po členkoch.
peto1901 pred 9 rokmi a 1 m
Ešteže stihli v 0:08 vyhodiť ručnú brzdu ... :D
toto425 pred 9 rokmi a 1 m
..ta to bars velka
plťka...
chocholousek pred 9 rokmi a 1 m
Prečo taký kolos nemá späťáky?
peter666 pred 9 rokmi a 1 m
Z lava možeš z prava vyklepeme
lufy pred 9 rokmi a 1 m
citim vo vzduchu miliony za opravu :D
mibosk98 pred 9 rokmi a 1 m
čo sa stalo, viete povedať ?.. Nííč sedeli sme v zadu a... sme narafali... všetky šíby vybité :D černoch tu, černochovi nič
rocketbunny pred 9 rokmi a 1 m
Ale urwał
button pred 9 rokmi a 1 m
uz viem preco mi meska balik z aliexpressu :/ :D
clavata pred 9 rokmi a 1 m
dominikanska republika bola prosperujuca zem až kým nedostali prava tie špinave opice, hned nato tam vyvraždili 40 000 bielych ludi a od vtedy je to skrachovala zem opic
psychobraap pred 9 rokmi a 1 m
tuuu tuuut Motherfucker :D
tuners pred 9 rokmi a 1 m
Sme narafali, rafali sme
spoikey pred 9 rokmi a 1 m
Robotníci vysmiaty :D ešte nevedia že to budú oni vyklepávať :D :D
mralexsvk pred 9 rokmi a 1 m
Podľa kapitánových slov je to úplne normálne takto parkovať :D
xelfer pred 9 rokmi a 1 m
vyklepu :)
sifo44 pred 9 rokmi a 1 m
Čistý aquaplaning ... :D
sp33dy pred 9 rokmi a 1 m
tak preto meska objednavka...:d
morticon pred 9 rokmi a 1 m
ou šit.