Chlapík si lezie po zasnežených izolátoroch vysokého napätia. Tesne pred stožiarom si musí prehodiť istiace lano. Keďže má len jedno, tak počas prepínania zostáva neistený.

Porušili vedenie vysokého napätiaAutor: conan52 220 videní

Porucha na vedení vysokého napätiaAutor: johnatan16 263 videní

Vrtuľník vs. vedenie vysokého napätiaAutor: conan45 785 videní

Riziková prácaAutor: fantomas27 029 videní

Kontrola vysokého napätiaAutor: scafo46 655 videní

Skrat vysokého napätiaAutor: benyxxxxx33 626 videní

Recyklácia káblov vysokého napätiaAutor: pishishvor36 801 videní

Škuner sa dotkol vysokého napätiaAutor: vincentvega44 253 videní

Stožiar vysokého napätia nie je ohňovzdornýAutor: melampyrum25 811 videní

Rebríkom vyskratovali vedenie vysokéhoAutor: tchoroid7 095 videní

Chlapec mal nehodu na stlpe vysokeho napätia -Autor: chefenew6 175 videní

Ou, šiiiiit! (RC lietadlo vs. vedenie vysokéhoAutor: tristan318 337 videní

Partia mozgonautov vztyčovala strom v blízkostiAutor: deny14 442 videní
davmax pred 2 rokmi a 7 m
som zvedavy kdo ho odtial dostane, kebyze spadne do toho bezpecnostneho lana...
lukyluky pred 4 rokmi a 3 m
zase sa mi ruky spotili...
leo289 pred 4 rokmi a 3 m
človek čakal že spadne .. slabe video
pedropazzi pred 4 rokmi a 3 m
Obdivujem ludi, co si vyberu podobne povolanie ...
zrb17 pred 4 rokmi a 3 m
Tak toto vn-ka asi zrovna nebude. :D
paloferko pred 4 rokmi a 3 m
Tak toto by som nedal
adammatusovic pred 4 rokmi a 3 m
moral level 99,9 promile :D
filipes666 pred 4 rokmi a 3 m
Kks také veľké izolátory som ešte nevideu ej veru
brattvojejsestry pred 4 rokmi a 3 m
Tak na toto by ma asi nenahovorili ani s fakt dobrým platom
fajnchalanisko pred 4 rokmi a 3 m
Pracovná obuv ... sejfty frst
123x pred 4 rokmi a 3 m
To uz by som radsej odblokovaval zapchate kanale :)
clovek113 pred 4 rokmi a 3 m
A bež čapice!
slivec pred 4 rokmi a 3 m
Hudba: Faith No More - We Care a Lot
shitmaster pred 4 rokmi a 3 m
Aký ma rizikový príplatok?
trgi pred 4 rokmi a 3 m
V číne nám nejako zvýšili BOZP. Chlap má normálne istenie...
maco10001 pred 4 rokmi a 3 m
ked pozeram na ten retazec izolatorov tak to bude aspon 750 megawat😀😁