Práca elektrikárov vo výškach je dosť nebezpečná, ale títo vedia čo robia.

Skrat vysokého napätiaAutor: benyxxxxx33 628 videní

Partia mozgonautov vztyčovala strom v blízkostiAutor: deny14 443 videní

Pracovná nehodaAutor: dzefoxo38 530 videní

Skrat v rozvádzači vysokého napätia (Rusko)Autor: lilinka6986 307 videní

Takto horí stĺp VN 22kVAutor: sk11419 273 videní

Porucha na vedení vysokého napätiaAutor: johnatan16 264 videní

Zbíjačkou prerušil vedenie vysokého napätiaAutor: scaramanga65 583 videní

Opitý Poliaci vs. vysoké napätie (JA PIERDOLE!)Autor: slovodobitky18 405 videní

Udicou sa dotkol elektrického vedenia, dvajaAutor: angerfistt13 603 videní

Vysoké napätie vs. melónAutor: skany44 784 videní

Naskočte, vezmem vás!Autor: kobrick21 771 videní

Samovrah v IndiiAutor: klenot131 987 videní

Porušili vedenie vysokého napätiaAutor: conan52 221 videní
lentakznudy pred 2 rokmi a 1 m
nemal by zrniet obraz? neviem, pytam sa
idbeholdl pred 3 rokmi a 11 m
No a ja ze prečo mi mrda furt poistky 😂
martingzd pred 4 rokmi a 5 m
a teraz nech to spraví bez rukavíc :D
moontano pred 7 rokmi a 10 m
A teraz o pivo, oblek dole kto sa dotkne druhy plati.
maco10001 pred 11 rokmi
už aj na slovensku mame dve zdvižne plošiny kde môžu chlapi robiť 22000voltou pod napetim pri dodržani podmienok že maju ochranne oblečenie a vercajch ktomu určený
john555 pred 11 rokmi a 9 m
imperator zo star wars :D :D :D mal podobnu moc :D
mano01 pred 12 rokmi a 9 m
niekto si dá redbul aby mal energiu a niekto .... :D
rasto007 pred 13 rokmi
Chlapci sa hrajú na Jedaiov zo star wars :D
bakyno103 pred 13 rokmi
ani za 5000e
milkomaxx pred 13 rokmi
ESD :D tu asi neplati :D
zolo441 pred 13 rokmi
toto je naco dobre?? nudia sa v praci a natahuju cas do fajrontu? :D
issuething pred 13 rokmi
Chalani boli asi prvý krát v teréne, že ich to tak bavilo. Alebo sa ich decká doma pýtali, že čo to vlastne robia v robote, tak sa natočili.
kyle pred 13 rokmi
ach jaj teraz tu dávate tipy našim čiernym spoluobčanom ako bezpečne kradnúť elektrinu ...
ericcteuzo pred 13 rokmi
odzemnení a majú skeleton s takým istým voltom ako tie dróty ... no čo fizyka je zaujímavá ...
zelezobetonarko pred 13 rokmi
Dielektrické rukavice a ide sa nato :D
mamdostdlhemeno pred 13 rokmi
0:50 .......to ukazuje šefovy čo mu stoji dole :D
27015 pred 13 rokmi
Ja so bojím aj kopátka zo zapalovača a nie ešte aby som tam s káblami z vysokým napätím tancoval ...
misos3 pred 13 rokmi
uz chapem preco nam vkuse vypadava elektrika
pa3k33k pred 13 rokmi
skoda ze neni pekne vidiet tie vyboje :(
lubosh32 pred 13 rokmi
nič sa im nestane lebo tie obleky su jak Faradayova klietka
niečo podobne ako v tomto videu
http://www.mojevideo.sk/video/dab9/hudobno_elektricka_sou.html