Argentina, mesto Santa Isabel. Jedná sa o extrémny útok chrobákov. Problem je tak závažný, že bežné odpady sú uplne upchaté. Brať nohy na plecie a utekať :)

Samovrah sa chcel podpáliťAutor: tigrica25 133 videní

V Argentíne výdatne pršalo, niektorí sa ajAutor: godzilla8 570 videní

Chcel sa podpáliť v priamom prenoseAutor: enigma83 765 videní

K holičovi už chodiť nemusíAutor: tristan318 424 videní

Roberto Carlos a jeho parádny gól z BrazílieAutor: maban24 943 videní

Máte na streche milión chrobákov! (Argentína)Autor: stonebull18 038 videní

Boj o prežitie - larvy a chrobákyAutor: dr1ft3r57 387 videní

Podpáľ si svoju náborovú kanceláriu:Autor: angerfistt1 062 videní

Tajná společenství - 2. Illumináti, dokumentAutor: jahuproton842 videní

Zapnuté mikrofóny ich odhalili (KrčméryhoAutor: milos19743 489 videní

Tajná společenství - 3. Zednáři v USA,Autor: jahuproton604 videní

Taká priemerná pouličná bitka v ArgetíneAutor: uhorkac16 232 videní

Jáj, to si ty kámo? (Argentína)Autor: dynamitero38 965 videní
spoikey pred 4 rokmi a 5 m
Nasli miesto kde chodil Vareha na lykozruty s metlickou a vedierkom :D