Dosť nebezpečná situácia, dievča spadlo rovno do kanála, malo našťastie záchrancu. Poklop zobral asi do zberne nejaký čučoman.

Bitka v ArgentíneAutor: leviathan30 818 videní

Dievčatá majú vždy pravdu!Autor: titulkac102 111 videní

Anglický vidiek vs. staré dámy v gumákochAutor: loktibrada12 239 videní

A vy máte aké počasie? U nás leje ako z krhly!Autor: uhorkac7 080 videní

Argentínčania cestujú metrom na čierno kvôliAutor: zurich15 392 videní

Nedobrovoľne sa museli podeliť o mäso sAutor: moriak15 440 videní

20 faktov o Argentíne || slovensky lukasAutor: slovenskylukas2 094 videní

Vo fitku občas stretneš aj takýchto čudákovAutor: shitmaster13 396 videní

7.3.2012 - Ufo v Argentíne?Autor: medialko19 539 videní

Keď máte v partii kamoša, ktorý vás vždyAutor: godzilla7 520 videní

Pohral sa s ním ako s vrecúškom čajuAutor: schokovokokoko3 649 videní

Niektorí ľudia medvede vyhľadávajúAutor: ondrej29819 videní

Mi ukazuješ počas jazdy prostredník? VeďAutor: katka16 357 videní
target pred 2 mesiacmi a 2 t
To bol prestup na metro 😁
cantbetouch pred 2 mesiacmi a 2 t
aspon nesedia pri pocitaci
porfyrio pred 2 mesiacmi a 2 t
Prišiel ten veľká voda, padla som do kanále, no čo môžem robiť, som už 64-ročný
rat pred 2 mesiacmi a 2 t
Tiež by som tam číhal na príležitosť :D